pl
13/04/2020
OMEC

Dlaczego warto wybrać szkolenie w OMEC?

Branża szkoleniowa jest wyjątkowo konkurencyjna, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudny wybór stoi zarówno przed klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Czym wyróżniają się szkolenia w OMEC na tle innych dostawców? Co można zyskać korzystając z naszych usług?


W OMEC skupiamy się przede wszystkim na jakości, o którą dbamy na każdym etapie realizacji szkolenia. Podamy Wam kilka przykładów:

KONSULTANCI

Już w pierwszym kontakcie z OMEC trafiacie pod opiekę profesjonalistów – fantastycznych osób, dla których odpowiedzi nawet na najtrudniejsze pytania nie stanowią problemu. Ich rolą jest także doradztwo. Jeśli wybór szkolenia nie jest łatwy, a Wasze potrzeby zawodowe są zróżnicowane, to nasi konsultanci pomogą Wam zdecydować który z kursów będzie najwłaściwszy. Przez cały czas trwania naszej współpracy troszczy się o Was ta sama osoba, przez co kontakt jest płynny, a odpowiedzialności są jasno zaznaczone.

TRENERZY

Nasi trenerzy, to przede wszystkim praktycy, którzy budowali swoje doświadczenie na przestrzeni lat. Są nie tylko doskonale przygotowani z zakresu tematycznego danego szkolenia, ale także chętnie odnoszą się do realizowanych przez siebie projektów, najczęstszych błędów i najlepszych rozwiązań. Ponadto, posługują się przykładami na bazie analogii – tak, by przekazywana wiedza była zrozumiała i łatwa do przyswojenia.

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

Bardzo dużą rolę przykładamy do oferowanych przez nas materiałów szkoleniowych – i nie chodzi tutaj jedynie o oficjalne podręczniki. Z pełną świadomością przygotowujemy m.in. prace przedkursowe, których rolą jest wstępne zapoznanie uczestnika z zakresem szkolenia, tak by mógł on z wyprzedzeniem przygotować pytania do prowadzącego. Cały czas pracujemy nad ich profilem oraz wartością merytoryczną, ponieważ postrzegamy je jako wartość dodaną naszych szkoleń.

EGZAMINY

Egzamin, to egzamin. Czy można tutaj zaoferować coś więcej? Tak, całkiem sporo!
Podczas każdego akredytowanego szkolenia w OMEC do rąk kursantów trafiają zestawy przykładowych pytań egzaminacyjnych, które realizowane są przez uczestników i omawiane wspólnie – przez trenera i grupę. Wiemy, że uzyskany certyfikat to możliwość dalszego rozwoju w wybranej ścieżce kariery, dlatego najczęściej każdy moduł tematyczny zakończony jest pulą dodatkowych pytań. W ten sposób grupa podsumowuje zdobytą wiedzę i utrwala najważniejsze elementy poprzez ich analizę. Wyniki egzaminów znane są najczęściej jeszcze tego samego dnia!

KORZYŚCI NA PRZYSZŁOŚĆ

Siłą OMEC jest budowanie relacji – konsekwentnie skupiamy się na tym elemencie współpracy od początku istnienia naszej działalności. Dlatego też staramy się zapewnić Wam jak najwięcej korzyści płynących z poczynionych inwestycji:

Naszym celem jest dostarczanie wiedzy w najlepszy możliwy sposób. Warto się o tym przekonać!

WRÓĆ

Najnowsze:

Techniki i narzędzia przydatne w zarządzaniu projektami
ZOBACZ WIĘCEJ
Dwóch kierowników projektu?
ZOBACZ WIĘCEJ
Czy PMO jest nam potrzebne?
ZOBACZ WIĘCEJ
Jak przekonać szefa, że zarządzanie projektami jest przydatne?
ZOBACZ WIĘCEJ