plen

O nas

Kim jesteśmy?

Zespołem zaangażowanych, pełnych pasji ekspertów, którzy specjalizują się w szeroko rozumianym zarządzaniu przedsiębiorstwem- w tym projektami, programami, portfelami i usługami. Nasza praca daje nam satysfakcję oraz energię do działania, dlatego rozwijamy się w tym co robimy!

Nasz cel

To propagowanie wiedzy – edukacja stanowi podstawę naszej działalności. Od przeszło 10 lat rozwijamy umiejętności ludzi, którzy chcą świadomie budować doświadczenie zawodowe w obszarze efektywnego zarządzania. Współpracujemyz przedsiębiorstwami, dla których wiedza to nie tylko teoria przekazana podczas szkolenia, ale także zdolność do jej praktycznego wykorzystania. Dlatego budowane przez nas relacje z klientami są tak trwałe, łączy nas wspólny cel: uczymy tego, co pomaga osiągać realne wyniki. Nasze edukacyjne działania realizujemy takżew ramach konferencji oraz wydarzeń branżowych. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie mówi się o dobrych praktykach w zarządzaniu – wśród studentów i na szczeblach zarządczych. Stawiamy na otwartość, możliwość wymiany wiedzy i dzielenie się doświadczeniem! Po prostu #wspieramyrozwoj.

Co możemy zaoferować?

Osią naszej działalności są szkolenia z zakresu zarządzania, które podnoszą umiejętności i kwalifikacje zawodowe:

W portfolio naszych usług znajduje się także kompleksowa obsługa przedsiębiorstw: analiza potrzeb szkoleniowych, planowanie ścieżek rozwoju pracowników, szkolenia akredytowane i kursy autorskie, certyfikacje, adaptowanie podejścia Agile oraz wdrażanie metodyk zarządzania projektami i portfelami zmian, a także wsparcie powdrożeniowe obejmujące m.in. coaching managerów i kluczowych pracowników.

 

System jakości ISO 9001:2015

Obsługa naszych szkoleń objęta jest systemem zarządzania jakością zgodnym z normą PN-EN ISO 9001:2015-10.
Nasz certyfikat oraz Polityka Jakości

Partnerzy

APMG International

APM Group Ltd. Działa jako akredytor firm szkoleniowych w zakresie brytyjskich standardów zarządzania, zajmuje się również certyfikacją profesjonalistów zarządzania. OMEC współpracuje z APM Group w zakresie szkoleń i egzaminów Agile Project Management, Agile Business Analysis, Facylitacji, Change Managementu, FitSM® oraz innych, posiadając status Akredytowanej Organizacji Szkoleniowej (ATO – Accredited Training Organisation).

PEOPLECERT

PEOPLECERT to znany na całym świecie Instytut Egzaminacyjny organizujący egzaminy z różnorakich standardów. OMEC współpracuje z PEOPLECERT w zakresie egzaminów, a także w zakresie szkoleń i egzaminów PRINCE2® i ITIL®.

OSEC

OSEC rozpoczął działalność jako centrum edukacyjne skupione wokół technologii Open Source (2009 r.). Aktualnie działalność firmy stanowią również wdrożenia innowacyjnych technologii, dostawy subskrypcji i wsparcia technicznego, a także konsultacje i audyty. OSEC jest partnerem biznesowym rozwiązań Red Hat, SUSE, LINBIT, LeoStream, MariaDB, Veritas, Fortinet, ale także partnerem rozwiązań chmurowych Microsoft Azure. Specjalizacje eksperckie to obszary Linux, Ansible, Containers, OpenShift, Cloud, Virtualization. Otwarte Oprogramowanie w przyjaźni z innymi technologiami. www.osec.pl

AXELOS

Axelos Limited to właściciel brytyjskich metodyk z rodziny Global Best Practice. W partnerstwie z Axelos oferujemy szkolenia i egzaminy PRINCE2®, i ITIL®.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!