Konsultacje online

Dowiedz się
więcej!

2019-03-19 15:13:10   OMEC

 

Już 4 czerwca w Centrum Nauki Kopernik odbędzie się III edycja prawdziwej nieKonferencji IT OSEC Forum! :) 

Zgodnie z tradycją, OMEC także dołoży do tego wydarzenia swoją cegiełkę, tworząc jego część managerską. W tym roku postanowiliśmy pójść o krok dalej, przygotowując dla Was coś wyjątkowego - Management Space.

Podczas tej części eventu poruszymy m.in. poniższe zagadnienia:

 • Jak wdrażać Agile by świadomość pracowników współgrała ze sposobem zarządzania?
  Temat zaprezentują Magdalena Robak oraz Stefan Sterzycki.
  Zgodnie z obecnie panującym trendem wszyscy chcą być Agile – ludzie, małe firmy i korporacyjni giganci. Jednak czy ich chęć do używania zwinności wystarczy, by pomyślnie przejść transformację? W jakim stopniu nastawienie oraz przygotowanie pracowników do zmiany wpływa na jej sukces? I czy tak naprawdę wszyscy wiedzą czym jest i nie jest Agile?
 • DevOps w duecie – zarządzanie i technologia – spojrzenie z dwóch stron!
  Czy sama technologia wystarczy, aby być DevOps? A może potrzebna jest tylko zmiana stylu zarządzania i struktury organizacyjnej działu IT, żeby być DevOps? Na te i inne pytania związane z wymienionym podejściem odpowiedzi będzie szukał duet Cezary Krzemiński i Dariusz Puchalak.
 • When technology helps to empower the business: ITIL®, Scrum, PRINCE2 Agile® in practice.
  Prelekcję w języku angielskim wygłosi Dragos Malihin.
  Have you ever wondered how to combine ITIL and Agile practices in global companies? How to leverage technology for the benefit of the business? Dragos Malihin will share his experience on how to empower teams and customers through a self-service user portal used by over 70k people in 12 languages.

 • Facylitacja spotkań – sztuka czy umiejętność, której można się nauczyć? Warsztat.
  Zajęcia poprowadzi Jolanta Łabędzka-Benisz.
  Jak poprowadzić spotkanie na którym jest 30 osób tak by nikt się nie nudził? Jak efektywnie wykorzystać wiedzę uczestników spotkania? Czy można użyć do tego prostych trików? Podczas warsztatu wykorzystamy wiedzę grupy, będziemy pracować efektywnie i poszukamy sposobów na prowadzenie spotkań, z których wychodzimy zadowoleni. Nie będziemy opowiadać, czym jest facylitacja. My to pokażemy!

UWAGA: Ponieważ liczba miejsc na warsztat „Facylitacja spotkań – sztuka czy umiejętność, której można się nauczyć?” jest ograniczona (maks. 30 osób) prosimy o wysłanie osobnego zgłoszenia na ten warsztat pod adres: osecforum@omec.pl

Pełne opisy wystąpień oraz bio naszych prelegentów znajdziecie w zakładce Prelegenci 2019!

Jeśli nadal zastanawiacie się czy warto wziąć udział w tym wydarzeniu, odpowiadamy: TAK!

Czekamy na Wasze zgłoszenia! Przypominamy, że udział w wydarzeniu jest darmowy :) Zatem rejestrujcie się na stronie głównej OSEC FORUM 2019 – www.osecfroum.pl!

Serdecznie zapraszamy na interesujące Was prelekcje w ramach Management Space!

 

Na wszystkie Wasze pytania odpowiadamy pod adresem: osecforum@omec.pl


Powrót

T. (+48) 801 55 66 32
F: (+48) 22 207 25 14
E: info@omec.pl

ul. Zeusa 41
01-497 Warszawa

ZNAJDŹ NAS:

Oddział w Krakowie
ul. Św. Filipa 23/1
31-150 Kraków

Oddział we Wrocławiu
ul. Św. Józefa 1-3
50-329 Wrocław

JESTEŚMY NA:

Oferujemy szkolenia akredytowane i egzaminy z zakresu metodyk zarządzania projektami, programami i portfelem, a także zarządzania ryzykiem i uslugami IT. Nasze szkolenia PRINCE2®, MSP®, P3O®, MoP®, M_o_R®, ITIL®, Agile Project Management i Agile Business Analysis są akredytowane przez APM Group Ltd. oraz Peoplecert.

Znaki handlowe:
PRINCE2®, ITIL®, MoP®, M_o_R®, P3O®, MSP®, PRINCE2 Agile® i AgileSHIFT® są zarejestrowanymi znakami handlowymi należącymi do firmy Axelos Limited i używanym za jej zgodą - wszelkie prawa zastrzeżone. The Swirl logo™ jest znakiem handlowym Axelos Ltd. The APMG-International Agile Project Management and Swirl Device logo jest znakiem handlowym APM Group Ltd. The APMG-International Agile Business Analysis and Swirl Device logo jest znakiem handlowym APM Group Ltd. AgilePM, AgileBA, DSDM i Atern są zarejestrowanymi znakami handlowymi Agile Business Consortium Limited w Wielkiej Brytanii. 'PMI', 'PMP', 'CAPM', 'PMBOK' i logo PMI R.E.P. są zarejestrowanymi znakami handlowymi Project Management Institute, Inc. 'Apollo 13 - an ITSM case experience' jest znakiem handlowym Gaming Works B.V. TOGAF® jest zarejestrowanym znakiem handlowym The Open Group. COBIT® 5 jest zarejestrowanym znakiem handlowym ISACA w USA i innych państwach. OpenTRIM® jest zarejestrowanym znakiem handlowym OpenTrim AB. The Praxis Framework™ is a trademark of Praxis Framework Limited. The APMG International Praxis Framework and Swirl Device logo is a trademark of The APM Group Limited and Praxis Framework Ltd, used under permission of The APM Group Limited. All rights reserved