pl

Project Management Days 2017

GDZIE
Szkoła Główna Handlowa
KIEDY
19-21/04/17, Warszawa
PRELEGENT

Dariusz Świątek

TEMAT

W  dniach 19-21 kwietnia odbędzie się dwunasta odsłona jednej z największych studenckich inicjatyw o tematyce zarządzania projektami Project Management Days 2017.

W trakcie trzydniowej konferencji organizowanej przez Katedrę Zarządzania Projektami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie będzie można wysłuchać wykładu naszego eksperta Dariusza Świątka.

Zapraszamy 21 kwietnia o godzinie 13.30 na wykład ” Jak dobrać metody i techniki stosowane w zarządzaniu projektami do specyfiki projektu i organizacji?”

Wykład zawarty jest w  bloku tematycznym „Podstawy Zarządzania Projektami i Narzędzia w Zarządzaniu Projektami” skierowanym do osób rozpoczynających swoją przygodę z zarządzaniem projektami. Treści wykładów i warsztatów przedstawione w tym bloku skupią się na najważniejszych aspektach związanych z prowadzeniem projektu. Będą okazją do poznania od podstaw pracy Project Managera. Skuteczne Zarządzanie Projektami wymaga odpowiedniego wsparcia poprzez użycie właściwych narzędzi. Dotyczy to zarówno wsparcia technologicznego, jak i zastosowania metodyk.

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj