pl

ITIL Practitioner oraz warsztaty dedykowane

GDZIE
OMEC
KIEDY
31/05/16, Warszawa
PRELEGENT

Cezary Krzemiński

TEMAT

Z najwyższą przyjemnością zapraszamy na spotkanie dotyczące certyfikacji ITIL Practitioner. Jest to nowy moduł certyfikacji w zakresie IT Infrastructure Library, uzupełniający ścieżkę ITIL. Moduł ten jest pomyślany jako pomost pomiędzy szkoleniem i certyfikacją ITIL Foundation a szkoleniami i certyfikacją na poziomie ITIL Intermediate.

Certyfikat ITIL Practitioner to potwierdzenie praktycznej znajomości sposobu przyjmowania i dostosowania praktyk ITIL, tak aby efektywnie wspierać realizację celów biznesowych danej organizacji.

Podczas spotkania omówimy pokrótce co zawiera nowy moduł szkoleniowy ITIL Practitioner i będziemy zachęcać Państwa do uczestnictwa w szkoleniach. Uczestnicy spotkania mogą liczyć na zniżki!

Chcielibyśmy zainteresować też Państwa warsztatami dedykowanymi w zakresie ITIL. Są one przeznaczone dla osób, które potrzebują praktycznego podejścia do tematów związanych z:

  • budową i utrzymaniem katalogu usług,
  • zarządzaniem incydentami i problemami,
  • tworzeniem i zarządzaniem strategią usług IT.

W ramach spotkania omówimy zawartość każdego z trzech nowych warsztatów. Porozmawiamy też o możliwości przygotowania warsztatu dedykowanego Państwa specjalnym potrzebom i uzupełnienia wiedzy teoretycznej o praktykę i doradztwo w zakresie projektowania i dostosowywania procesów IT.

Za udział w spotkaniu można uzyskać 2 PDU.