Wydarzenia

Głównym celem naszej działalności jest przybliżanie menedżerom zagadnień efektywnego zarządzania. Realizujemy ten cel nie tylko poprzez prowadzenie szkoleń i certyfikacji, ale także przez organizowanie wielu innych wydarzeń.

Organizujemy zarówno duże konferencje, jak i spotkania w kameralnym gronie przy kawie i herbacie. Bierzemy udział w głównych konferencjach organizacji związanych z zarządzaniem (IPMA, PMI, APMG) oraz spotykamy się z czołowymi praktykami. Nasze spotkania organizujemy w różnych miastach i w różnym stylu. Prowadzimy symulacje projektowe i omawiamy problemy związane z wdrożeniami, zmianą, czy podejściem metodycznym do realizacji różnego rodzaju przedsięwzięć.

Jesteśmy tam, gdzie mówi się o dobrych praktykach w zarządzaniu, zarówno na poziomie zarządów jak i wśród studentów na uczelniach. Stawiamy na możliwość wymiany wiedzy i dzielenie się doświadczeniem.

Nasze motto: Uczmy się od najlepszych!

Do organizowanych przez nas wydarzeń należą:

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Jeśli chcecie Państwo zaprosić nas do swojego miasta, swojej organizacji czy na swoją konferencję – prosimy o kontakt na adres: marketing@omec.pl.

 

SKONTAKTUJ SIĘ:

T. (+48) 801 55 66 32
F: (+48) 22 207 25 14
E: info@omec.pl

ul. Zeusa 41
01-497 Warszawa

ZNAJDŹ NAS:

Oddział w Krakowie
ul. Św. Filipa 23/1
31-150 Kraków

Oddział we Wrocławiu
ul. Św. Józefa 1-3
50-329 Wrocław

JESTEŚMY NA:

Facebook

Twitter

Linkedln