Konsultacje online

Dowiedz się
więcej!

Głównym celem naszej działalności jest przybliżanie menedżerom zagadnień efektywnego zarządzania. Realizujemy ten cel nie tylko poprzez prowadzenie szkoleń i certyfikacji, ale także przez organizowanie wielu innych wydarzeń.

Organizujemy zarówno duże konferencje, jak i spotkania w kameralnym gronie przy kawie i herbacie. Bierzemy udział w głównych konferencjach organizacji związanych z zarządzaniem (IPMA, PMI, APMG) oraz spotykamy się z czołowymi praktykami. Nasze spotkania organizujemy w różnych miastach i w różnym stylu. Prowadzimy symulacje projektowe i omawiamy problemy związane z wdrożeniami, zmianą, czy podejściem metodycznym do realizacji różnego rodzaju przedsięwzięć.

Jesteśmy tam, gdzie mówi się o dobrych praktykach w zarządzaniu, zarówno na poziomie zarządów jak i wśród studentów na uczelniach. Stawiamy na możliwość wymiany wiedzy i dzielenie się doświadczeniem.

Nasze motto: Uczmy się od najlepszych!

Do organizowanych przez nas wydarzeń należą:

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Jeśli chcecie Państwo zaprosić nas do swojego miasta, swojej organizacji czy na swoją konferencję – prosimy o kontakt na adres: marketing@omec.pl.

 

Konferencje

Propagujemy wiedzę.Nasi eksperci dzielą się wiedzą nie tylko podczas szkoleń i warsztatów, ale także podczas spotkań menadżerskich i konferencji. Można nas spotkać na najważniejszych konferencjach organizacji związanych z zarządzaniem projektami, takich jak APMG, Project Management Institute (PMI)® czy IPMA. Sami też organizujemy konferencje tematycznie związane ze standardami zarządzania.

 

Jedną z naszych inicjatyw jest cykl konferencji „Bezpieczny projekt”. Organizujemy je co roku, w różnych miastach Polski. Zapraszamy na nie specjalistów, praktyków, osoby posiadające szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie zarządzania projektami, programami i portfelem projektów. Jest to okazja do poznania nowych trendów oraz wymiany doświadczeń.

Współpracujemy także ze studenckimi kołami naukowymi: Kołem Naukowym Zarządzania Projektami przy Szkole Głównej Handlowej, Project Management Group przy Politechnice Wrocławskiej oraz organizacją Young Crew. Na konferencjach dla młodych project menadżerów prowadzimy warsztaty, prelekcje oraz gry symulacyjne. Jeśli uważacie Państwo, że moglibyśmy wystąpić na organizowanej przez Was konferencji lub zostać jej partnerem lub współorganizatorem, prosimy o kontakt z naszym działem marketingu.

Spotkania

Spotkania menadżerskie to nieformalne, najczęściej poranne spotkania przy kawie i herbacie, dające możliwość wymiany doświadczeń wszystkim zainteresowanym ogólnie pojętym zarządzaniem.Każde spotkanie prowadzi specjalista z danej dziedziny, który przybliża temat spotkania. Uczestnicy mają możliwość zadawania pytań bezpośrednio ekspertowi oraz dyskusji w gronie obecnych na spotkaniu.

 

Spotykamy się w różnych miejscach, jednak idea cały czas pozostaje ta sama. Podczas tych spotkań poruszamy różne ciekawe aspekty zarządzania projektami, zarządzania operacyjnego, pracy z zespołem oraz inspirowania podwładnych i przełożonych. Przybliżamy nowe podejścia, metodyki i dzielimy się doświadczeniem.

Na spotkania wstęp jest wolny, prosimy jedynie o wcześniejsze zarejestrowanie się, abyśmy wiedzieli na przyjście ilu osób mamy się przygotować.

Typowy scenariusz spotkania:

  • Rejestracja i poczęstunek
  • Prelekcja Eksperta (60-90 min, podzielona przerwą przy prelekcjach trwających ponad godzinę)
  • Dyskusja ogólna (w zależności od aktywności uczestników)
  • Podsumowanie
  • Pytania indywidualne dla najbardziej zainteresowanych

Spotkania najczęściej odbywają się w godzinach 9:30 – 12:00.

Wszystkich zainteresowanych Serdecznie zapraszamy!

Wydarzenia

T. (+48) 801 55 66 32
F: (+48) 22 207 25 14
E: info@omec.pl

ul. Zeusa 41
01-497 Warszawa

ZNAJDŹ NAS:

Oddział w Krakowie
ul. Św. Filipa 23/1
31-150 Kraków

Oddział we Wrocławiu
ul. Św. Józefa 1-3
50-329 Wrocław

JESTEŚMY NA:

Oferujemy szkolenia akredytowane i egzaminy z zakresu metodyk zarządzania projektami, programami i portfelem, a także zarządzania ryzykiem i uslugami IT. Nasze szkolenia PRINCE2®, MSP®, P3O®, MoP®, M_o_R®, ITIL®, Agile Project Management i Agile Business Analysis są akredytowane przez APM Group Ltd. oraz Peoplecert.

Znaki handlowe:
PRINCE2®, ITIL®, MoP®, M_o_R®, P3O®, MSP®, PRINCE2 Agile® i AgileSHIFT® są zarejestrowanymi znakami handlowymi należącymi do firmy Axelos Limited i używanym za jej zgodą - wszelkie prawa zastrzeżone. The Swirl logo™ jest znakiem handlowym Axelos Ltd. The APMG-International Agile Project Management and Swirl Device logo jest znakiem handlowym APM Group Ltd. The APMG-International Agile Business Analysis and Swirl Device logo jest znakiem handlowym APM Group Ltd. AgilePM, AgileBA, DSDM i Atern są zarejestrowanymi znakami handlowymi Agile Business Consortium Limited w Wielkiej Brytanii. 'PMI', 'PMP', 'CAPM', 'PMBOK' i logo PMI R.E.P. są zarejestrowanymi znakami handlowymi Project Management Institute, Inc. 'Apollo 13 - an ITSM case experience' jest znakiem handlowym Gaming Works B.V. TOGAF® jest zarejestrowanym znakiem handlowym The Open Group. COBIT® 5 jest zarejestrowanym znakiem handlowym ISACA w USA i innych państwach. OpenTRIM® jest zarejestrowanym znakiem handlowym OpenTrim AB. The Praxis Framework™ is a trademark of Praxis Framework Limited. The APMG International Praxis Framework and Swirl Device logo is a trademark of The APM Group Limited and Praxis Framework Ltd, used under permission of The APM Group Limited. All rights reserved