Konsultacje online

Dowiedz się
więcej!

OMEC

Nasi eksperci

Jesteśmy grupą doświadczonych ekspertów trenerów i konsultantów, specjalizujących się w zagadnieniach zarządzania przedsiębiorstwami, a w szczególności przedsięwzięciami projektowymi.

Nasz cel

Głównym celem naszej działalności jest przybliżanie menedżerom zagadnień efektywnego zarządzania. Realizujemy go nie tylko poprzez prowadzenie szkoleń i certyfikacji, ale także przez organizowanie wielu innych wydarzeń. Organizujemy zarówno duże konferencje, jak i spotkania w kameralnym gronie przy kawie i herbacie. Bierzemy udział w głównych konferencjach organizacji związanych z zarządzaniem (IPMA,PMI, APMG) oraz spotykamy się z czołowymi praktykami. Jesteśmy tam, gdzie mówi się o dobrych praktykach w zarządzaniu, zarówno na poziomie zarządów jak i wśród studentów na uczelniach. Stawiamy na możliwość wymiany wiedzy i dzielenie się doświadczeniem.

Nasze usługi

We współpracy z partnerami oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę przedsiębiorstw: analizę potrzeb szkoleniowych, planowanie ścieżek rozwoju pracowników, szkolenia akredytowane i autorskie, certyfikację, wdrażanie metodyk zarządzania projektami i wsparcie powdrożeniowe obejmujące m.in. coaching dla menedżerów i kluczowych pracowników.

T. (+48) 801 55 66 32
F: (+48) 22 207 25 14
E: info@omec.pl

ul. Zeusa 41
01-497 Warszawa

ZNAJDŹ NAS:

Oddział w Krakowie
ul. Św. Filipa 23/1
31-150 Kraków

Oddział we Wrocławiu
ul. Św. Józefa 1-3
50-329 Wrocław

JESTEŚMY NA:

Oferujemy szkolenia akredytowane i egzaminy z zakresu metodyk zarządzania projektami, programami i portfelem, a także zarządzania ryzykiem i uslugami IT. Nasze szkolenia PRINCE2®, MSP®, P3O®, MoP®, M_o_R®, ITIL®, Agile Project Management i Agile Business Analysis są akredytowane przez APM Group Ltd. oraz Peoplecert.

Znaki handlowe:
PRINCE2®, ITIL®, MoP®, M_o_R®, P3O®, MSP®, PRINCE2 Agile® i AgileSHIFT® są zarejestrowanymi znakami handlowymi należącymi do firmy Axelos Limited i używanym za jej zgodą - wszelkie prawa zastrzeżone. The Swirl logo™ jest znakiem handlowym Axelos Ltd. The APMG-International Agile Project Management and Swirl Device logo jest znakiem handlowym APM Group Ltd. The APMG-International Agile Business Analysis and Swirl Device logo jest znakiem handlowym APM Group Ltd. AgilePM, AgileBA, DSDM i Atern są zarejestrowanymi znakami handlowymi Agile Business Consortium Limited w Wielkiej Brytanii. 'PMI', 'PMP', 'CAPM', 'PMBOK' i logo PMI R.E.P. są zarejestrowanymi znakami handlowymi Project Management Institute, Inc. 'Apollo 13 - an ITSM case experience' jest znakiem handlowym Gaming Works B.V. TOGAF® jest zarejestrowanym znakiem handlowym The Open Group. COBIT® 5 jest zarejestrowanym znakiem handlowym ISACA w USA i innych państwach. OpenTRIM® jest zarejestrowanym znakiem handlowym OpenTrim AB. The Praxis Framework™ is a trademark of Praxis Framework Limited. The APMG International Praxis Framework and Swirl Device logo is a trademark of The APM Group Limited and Praxis Framework Ltd, used under permission of The APM Group Limited. All rights reserved