Training available

There are no scheduled trainings in the near future. We are happy to set up a new date - contact us.

PRINCE2 to uznana w świecie i szeroko rozpowszechniona metodyka zarządzania projektami. Kładzie ona szczególny nacisk na uzasadnienie biznesowe przedsięwzięcia, jego organizację i odpowiedzialności poszczególnych ról w zespole projektowym, a także również uporządkowaną i logiczną kolejność działań kierownika projektu.

Podejście to może być stosowane do wszelkich typów projektów, ponieważ dotyczy wyłącznie działań związanych z zarządzaniem projektem, a nie wnika bezpośrednio w charakter prac wykonywanych przez zespół projektowy. Metodyka jest tak pomyślana, aby można było ją stosować do projektów dowolnej wielkości, od wprowadzenia ulepszenia w systemie informatycznym do wybudowania stadionu na Mistrzostwa Świata. 

See more

PRINCE2® Foundation - version 2017 (EN)

Language: EN
Courseware: EN

21.01.2019, Wrocław
dni: 3

from 2200 PLN

PRINCE2® Foundation - version 2017 (EN)

Language: EN
Courseware: EN

21.01.2019, Warszawa
dni: 3

from 2200 PLN

PRINCE2® Practitioner - version 2017 (EN)

Language: EN
Courseware: EN

24.01.2019, Wrocław
dni: 2

from 1750 PLN

See more dates

Agile to nowoczesne podejście do zarządzania. Wchodzić może w każdy aspekt zarządzania, od zespołów przez projekty do programów i portfeli. Obejmować może zarządzanie niewielkim zespołem ludzi, ale również zwinne zarządzanie projektem w tradycyjnym ładzie korporacyjnym.

Zebrane z wielu projektów doświadczenia pokazują, że tradycyjne (kaskadowe) podejście do zarządzania projektami w wielu przypadkach niestety nie przynosi spodziewanych efektów. 

Powody takiego stanu rzeczy mogą być następujące:

  • W fazie inicjowania projektu klient nie jest w stanie precyzyjnie określić jakich produktów lub ich funkcjonalności oczekuje, co utrudnia lub wręcz uniemożliwia planowanie całego projektu;
  • Dynamicznie zmieniające się otoczenie projektu w trakcie jego realizacji generuje tak dużo wniosków o zmianę („klient ciągle zmienia zdanie”), że na końcu projektu otrzymujemy coś zupełnie innego niż planowaliśmy;
  • Nieefektywna komunikacja w projekcie – tak naprawdę są dwa zespoły projektowe, jeden pochodzący od klienta a drugi od dostawcy, które okopują się na swoich pozycjach, a potem w przypadku wystąpienia problemów „ostrzeliwują” się nawzajem korzystając z amunicji jaką są paragrafy umowy i ich często naciągana interpretacja;
  • Dostarczone przez dostawcę rozwiązanie zawiera funkcjonalności, z których klient później nie korzysta – „bo coś trzeba było przecież wpisać do umowy”.

W rezultacie projekty nie kończą się w terminie, klient otrzymuje nie to czego oczekuje, a produkty są słabej jakości. Pociąga to za sobą zmniejszenie zwrotu z inwestycji (korzyści) lub jego opóźnienie.

Organizacje potrzebują dojrzałej metody Agile, metody zwinnej ale jednocześnie posiadającej wbudowane mechanizmy zarządzania projektami. Wymagania te spełnia Agile Project Management - AgilePM®.

Jest to wyczerpujące kompendium wiedzy z obszaru zastosowania podejścia Agile do projektu. Obejmuje zarówno wskazówki, jak właściwie zarządzać projektem – AgilePM (rola Kierownika Projektu) – jak również wiedzę o bardzo potrzebnej w projekcie profesjonalnej i dopasowanej do kultury Agile analizy biznesowej (rola Analityka Biznesowego).

See more

AgilePM® & AgileBA® Foundation (EN)

Language: EN
Courseware: EN

11.03.2019, Wrocław
dni: 3

from 2200 PLN

AgilePM® & AgileBA® Foundation (EN)

Language: EN
Courseware: EN

11.03.2019, Warszawa
dni: 3

from 2200 PLN

AgilePM® Practitioner (EN)

Language: EN
Courseware: EN

14.03.2019, Wrocław
dni: 2

from 1700 PLN

See more dates

W jaki sposób zarządzać usługami IT, aby ich odbiorcom zapewnić odpowiednią jakość usług, dostosowaną do potrzeb klientów i użytkowników? Kto powinien określać potrzeby dotyczące zakresu oraz jakości usług IT? Jakie parametry usług powinny być mierzone, aby doskonalić jakość świadczonych usług? Czy powinno się inaczej podchodzić do zasad dostarczania usług IT przez działy IT, a inaczej przy dostarczaniu ich przez firmy świadczące tego typu usługi komercyjnie?

Na te i inne pytania odpowiada zbiór najlepszych praktyk zarządzania usługami IT – ITIL®. Stosując się do najlepszych praktyk zarządzania usługami, możemy optymalne dopasować wartość dostarczanych przez IT usług do oczekiwań biznesu.


See more

ITIL® Intermediate SD (Service Design) EN

Language: EN
Courseware: EN

17.12.2018, Vilnius
dni: 3

from 1999 PLN

ITIL® Foundation (EN)

Language: EN
Courseware: EN

28.01.2019, Warszawa
dni: 3

from 1850 PLN

ITIL® Foundation (EN)

Language: EN
Courseware: EN

28.01.2019, Wrocław
dni: 3

from 1850 PLN

See more dates

We are a training leader

Over 10 years of experience in helping companies find comprehensive solutions.

 

9500

PEOPLE TRAINED

750

CLASSES IN THE LAST 3 YEARS

99%

SATISFIED CUSTOMERS

99%

PASS RATE ON AgilePM PRACTITIONER EXAM

Upcoming training

Fast contact (+48) 801 55 66 32;(+48) 22 207 25 14 info@omec.pl Newsletter

We've trained:T. (+48) 801 55 66 32
F: (+48) 22 207 25 14
E: info@omec.pl

ul. Zeusa 41
01-497 Warszawa
Poland

FIND US:

OMEC Kraków
ul. Św. Filipa 23/1
31-150 Kraków

OMEC Wrocław
ul. Św. Józefa 1-3
50-329 Wrocław

JOIN US:

Accreditations:
We run accredited training and offer certification in the area of project management, program and portfolio management, risk management and IT services management. Our PRINCE2®, MSP®, P3O®, MoP®, M_o_R®, ITIL®, Agile Project Management and Agile Business Analysis training is accredited by APMG-International and Peoplecert. We're a PMI Global Registered Education Provider. We cooperate with International Projects Management Association.

Znaki handlowe:
PRINCE2®, ITIL®, IT Infrastructure Library®, MoP®, M_o_R®, P3O®, MSP®, MoV®, P3M3® are registered trademarks of Axelos Ltd. The Swirl logo™ is a trademark of Axelos Ltd. The APMG-International Agile Project Management and Swirl Device logo is a trademark of APM Group Ltd. The APMG-International Agile Business Analysis and Swirl Device is a trademark of APM Group Ltd. The APMG-International Change Management and Swirl Device logo j is a trademark of APM Group Ltd. AgilePM, AgileBA, DSDM and Atern is a trademark of Agile Business Consortium w Wielkiej Brytanii. 'PMI', 'PMP', 'CAPM', 'PMBOK' and PMI R.E.P. logo are registered trademarks of Project Management Institute, Inc. 'Apollo 13 - an ITSM case experience' is a registered trademark of Gaming Works B.V. TOGAF is a registered trademark of The Open Group. OpenTRIM® is a registered trademark of OpenTrim AB.