pl
OMECpedia AgilePM® – agile dla projektów
13/08/2020
OMEC

AgilePM® – agile dla projektów

Agile to nowoczesne podejście do zarządzania. Dotyczyć może każdego aspektu zarządzania, od zespołów przez projekty do programów i portfeli. Obejmować może zarządzanie niewielkim zespołem ludzi, ale również zwinne zarządzanie projektem w tradycyjnym ładzie korporacyjnym.

Zebrane z wielu projektów doswiadczenia pokazują, że tradycyjne (kaskadowe) podejście do zarządzania projektami w wielu przypadkach niestety nie przynosi spodziewanych efektów.

Powody takiego stanu rzeczy mogą być następujące:

W rezultacie projekty nie kończą się w terminie, klient otrzymuje nie to czego oczekuje, a produkty są słabej jakości. Pociąga to za sobą zmniejszenie zwrotu z inwestycji (korzyści) lub jego opóźnienie.

Organizacje potrzebują dojrzałej metody Agile, metody zwinnej ale jednocześnie posiadającej wbudowane mechanizmy zarządzania projektami. Wymagania te spełnia Agile Project Management – AgilePM®.

Agile Project Management – AgilePM® to wyczerpujące kompendium wiedzy z obszaru zastosowania podejścia Agile do projektu. Obejmuje wskazówki dla kierownika projektu – jak właściwie zarządzać projektem, by odniósł on sukces wykorzystując ideę zwinności dopasowaną do kultury Agile. W szczególności AgilePM obejmuje:


Sprawdź nasze szkolenia oferowane w formule distant-learning oraz stacjonarnie: TERMINARZ

Poznaj Ofertę Specjalną: PROMOCJE

WRÓĆ