Nasz newsletter

Subscribe

* indicates required

W celu uzyskiwania newslettera oraz informacji o produktach i usługach oferowanych przez OMEC Sp. z o.o., konieczne jest wyrażenie poniższych zgód. Zgody te są dobrowolne ale ich brak uniemożliwia przesłanie Państwu newslettera lub informacji o produktach i usługach OMEC Sp. z o.o.

Obowiązek informacyjny: OMEC sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (adres: Zeusa 41, 01-497 Warszawa; e-mail: newsletter@omec.pl), zwana dalej „OMEC”, jako administrator danych osobowych, informuje Pana/ Panią, iż: • dane osobowe są przetwarzane w celu marketingowym oraz w celu otrzymywania informacji handlowej od OMEC; • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w powyższych celach jest dobrowolne; • posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania; • dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia przez Panią/Pana zgody; • ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych; • podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych; • cofnięcie zgody może nastąpić poprzez kliknięcie w następujący link [https://omec.us4.list-manage.com/unsubscribe?u=eda57816c9b6c36f8cb611e82&id=4b488822ef] albo poprzez wysłanie informacji na e-mail: newsletter@omec.pl.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp’s privacy practices.

Intuit Mailchimp