pl

Warsztaty IPMA Young Crew Polska

GDZIE
Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS
KIEDY
14/11/17, Warszawa
PRELEGENT

Jolanta Łabędzka-Benisz

TEMAT

Zapraszamy na tegoroczną edycję warsztatów „IPMA Young Crew Polska – Rzuć okiem na projekt” – gdzie będzie można wziąć udział między innymi w prowadzonym przez nas warsztacie

Plan komunikacji – jak budować relacje z klientem

Warsztat będzie prowadzony w sposób interaktywny tak, aby każdy z uczestników poczuł się jak uczestnik prawdziwego projektu. Zgodnie z podejściem metodycznym rozmowy o budowaniu relacji z klientem rozpoczniemy od identyfikowania interesariuszy projektu oraz ich analizy. Użyjemy narzędzi takich jak siatka Władza/Interes, wykres Wpływ/Nastawienie czy Model istotności (Salience model) aby zbudować mapę interesariuszy i przygotować się do ich analizy. Wspólnie zostanie opracowana strategia działania, której jednym z elementów będzie Plan komunikacji.

Omówione zostaną zasady tworzenia dobrego Planu komunikacji a uczestnicy warsztatu wcielą się w różne role projektowe, aby móc spojrzeć na Plan Komunikacji z różnych punktów widzenia.

Całość warsztatu będzie prowadzona na podstawie konkretnego scenariusza projektowego.

Blok tematyczny: HARD SKILLS

14 Listopada 2017, od godz. 10:15 do 12:15

 

Warsztaty „IPMA Young Crew Polska – Rzuć okiem na projekt” – to jednodniowe warsztaty, adresowane do młodych kierowników projektów, osób od niedawna zaangażowanych i pracujących w środowisku projektowym, absolwentów, studentów oraz wszystkich tych, którzy są zainteresowani dziedziną zarządzania projektami. Warsztaty IPMA Young Crew to interaktywne wydarzenie, na które składają się wysokiej klasy warsztaty, gry symulacyjne, dyskusje, wymiana doświadczeń oraz networking.

Organizatorem warsztatów jest międzynarodowa organizacja Young Crew Poland (IPMA YC Poland) działająca w ramach International Project Management Association Polska. IPMA Young Crew istnieje w kilkudziesięciu krajach i zrzesza kilkadziesiąt tysięcy członków na całym świecie.

W tegorocznej edycji warsztatów przygotowane zostały trzy bloki tematyczne:

– Hard Skills – kształtujące umiejętności techniczne, potrzebne do sprawnego i efektywnego zarządzania projektem,

– Soft Skills – pokazujące jakie kompetencje powinien posiadać kierownik projektu i co może zrobić aby je rozwinąć,

– Workshop – pokaże jak współpracować z zespołem i zbierać wiedzę oraz doświadczenie poprzez grę symulacyjną.

Nadrzędnym celem Warsztatów jest zdobycie praktycznej wiedzy, bezcennych informacji oraz doświadczenia z zakresu zarządzania projektami w pozytywnej atmosferze i z ludźmi, którzy wiedzą, co znaczy łączyć efektywną naukę z dobrą zabawą.

 Szczegółowe informacje na temat warsztatów można znaleźć na Facebooku w wydarzeniu Rzuć okiem na projekt! Warsztaty IPMA Young Crew Polska: https://www.facebook.com/events/126673984730342/

 Na wydarzenie można się zarejestrować na stronie: www.warsztatyyc.evenea.pl  Zapisy trwają do 7.11.2017, a liczba miejsc jest ograniczona!

 ZAPRASZAMY!