pl

Konferencja New Trends in Project Management

GDZIE
Hotel Sofitel Grand
KIEDY
09/05/13, Sopot
PRELEGENT

Agnieszka Biernacka

TEMAT

W ramach Konferencji, nasza trenerka Agnieszka Biernacka poprowadzi warsztaty

Konferencja organizowana jest przez Project Management Institute Gdansk Branch daje możliwość poznania najnowszych rozwiązań i trendów w zarządzaniu projektami dstosowanych przez liderów rynku. Nie mogło nas tam zabraknąć.

Konferencja będzie podzielona na 3 scieżki tematyczne:

• Agile – zwinność w zarządzaniu projektami przedstawiana z różnych perspektyw: zarządzania, developerów, klientów, sprzedawców i innych jako, że warsztaty jak i prezentacje będą oparte o case studies dostarczone przez praktyków biznesu;

• Zarządzanie ryzykiem – identyfikowanie i zarządzanie ryzykiem w projektach z różnych dziedzin, zaczynając od finansowej, IT, inżynierii wodnej i lądowej po budowanie reaktorów jądrowych czy lunaparków,

• Narzędzia EPM i PM – zarówno software jak i tradycyjne metody rozwiązywania problemów – przy mniejszym wysiłku ale z dużo większą efektywnością dzięki stosowaniue właściwych narzędzi. Warsztaty na temat najlepszych praktyk i nowych idei oraz funkcjonalności zróżnicowanych narzędzi w rękach PMa.

W ramach Konferencji, nasz trener wystapi z prelekcją:

Project Server – czy to w ogóle ma sens?

O prelekcji
Opowiemy Wam o tym, co w praktyce może zaoferować Project Server kierownikowi w niehomogenicznym środowisku.

W praktyce najczęściej spotykamy przemieszanie różnego typu podejść – zespoły programistyczne stawiają na zwinność, część projektów jest prowadzona kaskadowo, zarząd wymaga raportowania zgodnie z PRINCE2®. Ciężar pogodzenia różnych praktyk spada na kierownika projektu. W tej sytuacji Project Server wydaje się tylko dodatkowym obciążeniem. Czy aby na pewno?

Prezentacja pokazuje cykl życia dwóch projektów – jednego klasycznego, waterfallowego, drugiego z zespołem scrumowym.

Zapraszamy na stronę wydarzenia: http://ntpm.pl/