pl

Dzień otwarty dedykowany – szkolenia interpersonalne

GDZIE
Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne BUSINESSROOM
KIEDY
20/10/16, Warszawa
PRELEGENT

Krzysztof Sobieraj

TEMAT

20 października zapraszamy na nasz DZIEŃ OTWARTY. To wyjątkowe doświadczenie bezpłatnego udziału w profesjonalnych warsztatach rozwojowych prowadzonych przez naszego trenera Krzysztofa Sobieraja – odpowiedzialnego w OMEC za szkolenia interpersonalne.

Spotkanie to przeznaczone jest specjalnie dla Dyrektorów Personalnych oraz szefów firm. Zapraszamy właśnie Państwa – osoby odpowiedzialne za politykę personalną i planowanie rozwoju pracowników w Waszych przedsiębiorstwach i organizacjach. Chcemy podzielić się naszymi przemyśleniami, doświadczeniem i wiedzą jak ten proces kreować i koordynować, szczególnie w zakresie tak ważnej jego części jaką są szkolenia.

Znacie nas już Państwo jako sprawdzonego i lojalnego dostawcę szkoleń z zakresu metodyk zarządzania projektami, ryzykiem i usługami. Tym razem pragniemy zaprosić do współpracy w zakresie szkoleń z obszaru szeroko rozumianych umiejętności interpersonalnych i menadżerskich. Przedstawimy naszą filozofię i metodologię, opowiemy jak wygląda proces przygotowania szkolenia „szytego na miarę”, a następnie zaprosimy Państwa do udziału w dwóch krótkich modułach warsztatowych stanowiących część oferowanych przez nas szkoleń.

Będziecie mieć Państwo okazję osobiście doświadczyć procesu szkoleniowego wg OMEC. Mamy nadzieję, że takie spotkanie rozwieje wasze ewentualne wątpliwości i pomoże podjąć decyzję o współpracy z nami. Będziecie bowiem już wiedzieć, co dokładnie dzieje się na sali szkoleniowej w OMEC, a co za tym idzie z czystym sumieniem proponować swoim pracownikom nabywanie kompetencji interpersonalnych i menadżerskich u sprawdzonego partnera szkoleniowego.