pl

Webinar:
Trójkąt ograniczeń oraz ustalanie priorytetów w podejściu zwinnym i klasycznym

Kiedy

15 kwietnia 2021

godzina 11:00

(ok. 45 minut)

Szczegóły

Trójkąt ograniczeń – czas, koszt i zakres. Jak wygląda zarządzanie tymi aspektami z punktu widzenia kierownika projektu? A jak analogiczna sytuacja wygląda z perspektywy zamawiającego/biznesu?

Stare przysłowie mówi, że z trzech paramentów projektu (szybko, tanio i dobrze) można wybrać tylko dwa: może być szybko i dobrze, ale nie będzie tanio. Może być szybko i tanio, ale nie będzie dobrze itd. Jednak… czy na pewno zawsze musi tak być? Na najbliższym webinarze spróbujemy rozwiać te wątpliwości!

Oprócz tego, porównamy sposoby zarządzania trójkątem ograniczeń (czas, koszt i zakres) w projektach agile i w tzw. tradycyjnym zarządzaniu projektami.

Zapraszamy!

Prelegenci

Jolanta Łabędzka-Benisz

OMEC

Specjalistka w dziedzinie zarządzania projektami, trenerka i konsultantka. Swobodnie porusza się w różnych podejściach metodycznych, doradzając wybór najlepszych rozwiązań dopasowanych do branży, organizacji i projektu. Promotorka zwinnego stylu zarządzania. Akredytowany trener, doświadczony facylitator i autor warsztatów szkoleniowych, uwzględniający podczas pracy nie tylko cele biznesowe, ale także ludzi, interakcje między nimi oraz ich potrzeby.

Cezary Krzemiński

OMEC

Doradca i konsultant w obszarze zarządzania projektami i usługami IT. Wspiera przedsiębiorstwa, które chcą zmienić sposób pracy na bardziej zwinny. Doradza przy tworzeniu i doskonaleniu biur wspierających zarządzanie projektami, programami i portfelami. Uczestniczył w realizacji szeregu projektów w obszarze telekomunikacji, IT oraz edukacji. Konsultant oraz akredytowany trener wielu metodyk i dobrych praktyk. Posiada tytuł Executive MBA przyznany przez Polish Open University we współpracy z Oxford Brookes University.

Zapisz się już dziś!

Wypełnij ? Formularz Zgłoszeniowy

Jeśli powyższy link nie działa, możesz przesłać swoje zgłoszenie bezpośrednio na adres: jolanta.pilatowska@omec.pl

Jakieś wątpliwości?

Śmiało, pytaj! ⬇

T: (+48)