SOA Certified Consultant

Język: PL, Materiał: EN
28/03/2018 - 30/03/2018
Warszawa
SOA - Service Oriented Architecture

Serdecznie zapraszamy na szkolenia z obszaru architektury zorientowanej na usługi.

Program szkoleń i certyfikacji SOA Certified Professional (SOACP) ma na celu potwierdzenie umiejętności specjalistów IT w zakresie architektury opartej na usługach (SOA). Poprzez uczestnictwo w zestawie profesjonalnie przygotowanych i sprawdzonych w praktyce kursów, specjaliści IT mają szansę zdobyć liczne certyfikaty potwierdzające ich kompetencje i gotowość do realizacji projektów w dziedzinie SOA.

Program ten nie jest związany z żadnym dostawcą dedykowanego oprogramowania (vendorem). Jest natomiast opracowany we współpracy z najpopularniejszym autorem specjalistycznych opracowań w tej dziedzinie Thomasem Erlem oraz uznanymi stowarzyszeniami i instytutami zajmującymi się tematyką SOA. Dzięki zaangażowaniu niezależnego ciała merytorycznego, zawartość kursów i wymogi certyfikacyjne są nieustannie doskonalone w taki sposób, aby nadążać za aktualnymi trendami i zmianami w obszarze praktyki SOA. 

Oferowany przez nas program certyfikacji SOA jest realizowany we współpracy z SOA School oraz uznanym trenerem i specjalistą w tej dziedzinie Robertem Izdebskim. Szkolenie realizowane jest w języku polskim, na anglojęzycznym materiale dostarczonym przez SOA School. Po szkoleniu uczestnicy podchodzą do egzaminów cząstkowych, które prowadzą do nadania tytułów Certified SOA ProfessionalCertified SOA Consultant oraz Certified SOA Architect.

 

Opis szkolenia

Wydarzenie obejmuje 3 dni szkoleniowe z egzaminami, których pozytywny wynik daje tytuł Certified SOA Consultant. To wydarzenie poprzedzone być musi uczestnictwem w szkoleniach i egzaminach Certified SOA Professional.

Egzaminy certyfikacyjne można zdawać na podstawie otrzymanego vouchera w wybranym centrum Pearson Vue. Zakładając, że uczestnicy wcześniej przejdą szkolenie i egzaminy związane z tytułem Professional, poziom Consultant obejmuje trzy egzaminy cząstkowe.
 

Zapoznaj się ze szczegółowym opisem szkolenia.

 

Uczestnikom zapewniamy:

  • akredytowane materiały szkoleniowe;
  • dyplom uczestnictwa dla każdego uczestnika;
  • prowadzenie zajęć i opiekę merytoryczną akredytowanego trenera przez cały czas trwania szkolenia;
  • catering - przerwy kawowe oraz lunch;
  • możliwość wymiany doświadczeń;
  • miłą atmosferę :)
  • egzamin certyfikujący (o ile zamówiony);
  • międzynarodowy certyfikat, pod warunkiem zdania egzaminu.

 

Opcja - dobierz czytnik lub tablet

Do wszystkich naszych szkoleń otwartych można teraz dokupić urządzenie przenośne. Daje ono możliwość przeglądania dostępnych materiałów w drodze na szkolenie i do domu. Po szkoleniu urządzenie zostaje do Twojego użytku! Dostępne urządzenia:

 

Kindle Paperwhite
1504266338_PaGqR8_kindle.jpg
Tablet Lenovo Tab 3 A7-10L
1504266338_M1irPs_tablet.jpg
Urządzenia mogą się nieznacznie różnić w zależności od dostawy oraz dostępności w danej chwili.

10260 zł

netto / os.: 10260  zł
brutto / os.: 12619.8 zł

Krok 1

Do kursu zamów:

2400 zł
320 zł
540 zł

Krok 2

Kim jesteś:


Beneficjenci środków publicznych proszeni są o kontakt bezpośredni pod nr 801 55 66 32 lub mailowo na info@omec.pl. Przygotujemy dedykowaną ofertę.

Krok 3

Rezerwuj:

SKONTAKTUJ SIĘ:

T. (+48) 801 55 66 32
F: (+48) 22 207 25 14
E: info@omec.pl

ul. Zeusa 41
01-497 Warszawa

ZNAJDŹ NAS:

Oddział w Krakowie
ul. Św. Filipa 23/1
31-150 Kraków

Oddział we Wrocławiu
ul. Św. Józefa 1-3
50-329 Wrocław

JESTEŚMY NA:

Facebook

Twitter

Linkedln