Konsultacje online

Dowiedz się
więcej!

Język: PL, Materiały: EN
24/09/2020 - 25/09/2020
Warszawa
PRINCE2 Agile®

Poznaj sposób połączenia PRINCE2 z podejściami Agile!

PRINCE2 Agile to sposób na połączenie elastycznego i dającego możliwość szybkiego reagowania podejścia zwinnego z dojrzałymi ramami zarządczymi PRINCE2.

Jest to moduł rozszerzający przydatny wszystkim korzystającym już z metodyki PRINCE2, którzy potrzebują wskazówek w jaki sposób w jej ramach skorzystać z zalet zwinnego podejścia do zarządzania zespołem i projektami.

Opis szkolenia

Nasze 2-dniowe szkolenie obejmuje:

 • szkolenie akredytowane PRINCE2 Agile Practitioner,
 • przykładowe testy egzaminacyjne,
 • egzamin PRINCE2 Agile Practitioner.

Celem szkolenia jest:

 • Zrozumienie kluczowych koncepcji Agile, które z powodzeniem integrują się z metodyką PRINCE2,
 • Znakomite uzupełnienie CV w sekcji dotyczącej znajomości metodyk i podejść do zarządzania projektami, dające przewagę nad innymi posiadaczami certyfikatu PRINCE2 Practitioner i potwierdzające unikalne umiejętności łączenia PRINCE2 z Agile,
 • Międzynarodowa certyfikacja będąca potwierdzeniem znajomości stosowania najlepszych praktyk zarządzania projektami we wszelkich projektach – niezależnie od ich wielkości.

Szkolenie jest prowadzone w języku polskim na anglojęzycznym materiale szkoleniowym, z egzaminem w języku angielskim lub polskim.

Zapoznaj się ze szczegółowym opisem szkolenia.

 

Uczestnikom zapewniamy:

 • akredytowane materiały szkoleniowe,
 • dyplom uczestnictwa dla każdego uczestnika,
 • prowadzenie zajęć i opiekę merytoryczną akredytowanego trenera przez cały czas trwania szkolenia,
 • egzamin certyfikujący (o ile zamówiony),
 • międzynarodowy certyfikat, pod warunkiem zdania egzaminu,
 • możliwość wymiany doświadczeń,
 • miłą atmosferę :)

 

Sprawdź ofertę szkoleń zdalnych!

To świetne rozwiązanie na czasy pandemii.

PRZEJDŹ DO LISTY SZKOLEŃ

 

Możemy mieć dla Ciebie ofertę specjalną!
Wpisz poniżej swój adres mailowy i/lub telefon, a chętnie skontaktujemy się z Tobą w tej kwestii.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach marketingu własnych produktów lub usług przez OMEC Sp. z o.o. oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres poczty elektronicznej wysyłanych przez OMEC Sp. z o.o. zgodnie z ustawą o świadczeniu usług elektronicznych.

Możesz też bezpośrednio skonsultować się z naszymi specjalistami pod nr telefonu 801 55 66 32 lub 22 290 68 10.

Opcja - dobierz czytnik lub tablet

Do wszystkich naszych szkoleń otwartych można teraz dokupić urządzenie przenośne. Daje ono możliwość przeglądania dostępnych materiałów w drodze na szkolenie i do domu. Po szkoleniu urządzenie zostaje do Twojego użytku! Dostępne urządzenia:

 

Kindle Paperwhite
1504266338_PaGqR8_kindle.jpg
Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019)
SamsungGalaxyTabA.jpg
Urządzenia mogą się nieznacznie różnić w zależności od dostawy oraz dostępności w danej chwili.

 zł

netto / os.:  
brutto / os.:  

Krok 1

Do kursu zamów:

375 zł
540 zł
899 zł

Krok 2

Kim jesteś:


Beneficjenci środków publicznych proszeni są o kontakt bezpośredni pod nr 801 55 66 32 lub mailowo na info@omec.pl. Przygotujemy dedykowaną ofertę.

Krok 3

Rezerwuj:

T. (+48) 801 55 66 32
F: (+48) 22 207 25 14
E: info@omec.pl

ul. Zeusa 41
01-497 Warszawa

ZNAJDŹ NAS:

Oddział w Krakowie
ul. Św. Filipa 23/1
31-150 Kraków

Oddział we Wrocławiu
ul. Św. Józefa 1-3
50-329 Wrocław

JESTEŚMY NA:

Oferujemy szkolenia akredytowane i egzaminy z zakresu metodyk zarządzania projektami, programami i portfelem, a także zarządzania ryzykiem i uslugami IT. Nasze szkolenia PRINCE2®, MSP®, P3O®, MoP®, M_o_R®, ITIL®, Agile Project Management i Agile Business Analysis są akredytowane przez APM Group Ltd. oraz Peoplecert.

Znaki handlowe:
PRINCE2®, ITIL®, MoP®, M_o_R®, P3O®, MSP®, PRINCE2 Agile® i AgileSHIFT® są zarejestrowanymi znakami handlowymi należącymi do firmy Axelos Limited i używanym za jej zgodą - wszelkie prawa zastrzeżone. The Swirl logo™ jest znakiem handlowym Axelos Ltd. The APMG-International Agile Project Management and Swirl Device logo jest znakiem handlowym APM Group Ltd. The APMG-International Agile Business Analysis and Swirl Device logo jest znakiem handlowym APM Group Ltd. AgilePM, AgileBA, DSDM i Atern są zarejestrowanymi znakami handlowymi Agile Business Consortium Limited w Wielkiej Brytanii. 'PMI', 'PMP', 'CAPM', 'PMBOK' i logo PMI R.E.P. są zarejestrowanymi znakami handlowymi Project Management Institute, Inc. 'Apollo 13 - an ITSM case experience' jest znakiem handlowym Gaming Works B.V. TOGAF® jest zarejestrowanym znakiem handlowym The Open Group. COBIT® 5 jest zarejestrowanym znakiem handlowym ISACA w USA i innych państwach. OpenTRIM® jest zarejestrowanym znakiem handlowym OpenTrim AB. The Praxis Framework™ is a trademark of Praxis Framework Limited. The APMG International Praxis Framework and Swirl Device logo is a trademark of The APM Group Limited and Praxis Framework Ltd, used under permission of The APM Group Limited. All rights reserved