Konsultacje online

Dowiedz się
więcej!

Język: PL, Materiały: PL
05/10/2020 - 07/10/2020
Zdalne / Remote
P3O®

Zapraszamy na szkolenie z zakresu budowy biur projektów, programów i portfolio - P3O® Foundation.

Szkolenie jest przeznaczone dla wszystkich dążących do wdrożenia lub rewitalizacji Biura Portfela, Programów i Projektów, zapewnia wskazówki w jaki sposób można i należy to robić. Oprócz wprowadzenia do brytyjskiego standardu P3O (Portfolio, Programme and Project Offices) i przygotowania do egzaminu, szkolenie jest opracowane dla wszystkich, którzy chcą wejść głębiej i wrócić do swoich miejsc pracy z udokumentowanymi argumentami za wdrożeniem biura projektów (Uzasadnienie Biznesowe) oraz opisem, jaki model P3O chcą wdrożyć w swojej organizacji (jej Model Docelowy). Dlatego w czasie szkolenia pomagamy w zastosowaniu koncepcji P3O do zmiany środowiska zarządczego w organizacji.

Opis szkolenia

Szkolenie zapoznaje uczestnika ze standardem funkcjonowania i sposobem wdrażania Biur Portfeli, Programów i Projektów, czyli P3O® (Portfolio, Programme and Project Offices).

Wykład prezentuje pryncypia skutecznego uzyskiwania wartości z inicjatyw zmiany i wskazuje rolę P3O w ich spełnieniu. Dyskutujemy jaką wartość wniesie P3O do organizacji:

 • „ustawodawczą” - poprzez ustanowienie standardów i reguł zarządzania portfelem, programem i projektem,
 • „policyjną” - poprzez wymuszenie przestrzegania tych reguł i monitorowanie postępów,
 • „wspierającą” - poprzez udzielanie bezpośredniego wsparcia portfelowi, programom i projektom na zasadzie wykonywanych profesjonalnych usług (pokażemy, jakie to mogą być usługi).

Funkcjonowanie P3O opiszemy w postaci modelu POTI, gdzie:

 • P to Procesy - np. związane ze wspieranym ładem portfela, programu i projektu,
 • O to Organizacja - czyli opis funkcji i ról w samym P3O, jak również jego system biur,
 • T to Techniki i narzędzia pracy,
 • I to Informacja - wszelkie przepływy informacji związane ze zintegrowanym ładem.


Zapoznaj się ze szczegółowym opisem szkolenia.

 

Uczestnikom zapewniamy:

 • akredytowane materiały szkoleniowe;
 • dyplom uczestnictwa dla każdego uczestnika;
 • prowadzenie zajęć i opiekę merytoryczną akredytowanego trenera przez cały czas trwania szkolenia;
 • możliwość wymiany doświadczeń;
 • miłą atmosferę :)
 • egzamin certyfikujący (o ile zamówiony);
 • międzynarodowy certyfikat, pod warunkiem zdania egzaminu.

 

Sprawdź ofertę szkoleń zdalnych!

To świetne rozwiązanie na czasy pandemii.

PRZEJDŹ DO LISTY SZKOLEŃ

 

Możemy mieć dla Ciebie ofertę specjalną!
Wpisz poniżej swój adres mailowy i/lub telefon, a chętnie skontaktujemy się z Tobą w tej kwestii.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach marketingu własnych produktów lub usług przez OMEC Sp. z o.o. oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres poczty elektronicznej wysyłanych przez OMEC Sp. z o.o. zgodnie z ustawą o świadczeniu usług elektronicznych.

Możesz też bezpośrednio skonsultować się z naszymi specjalistami pod nr telefonu 801 55 66 32 lub 22 290 68 10.

Opcja - dobierz czytnik lub tablet

Do wszystkich naszych szkoleń otwartych można teraz dokupić urządzenie przenośne. Daje ono możliwość przeglądania dostępnych materiałów w drodze na szkolenie i do domu. Po szkoleniu urządzenie zostaje do Twojego użytku! Dostępne urządzenia:

 

Kindle Paperwhite
1504266338_PaGqR8_kindle.jpg
Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019)
SamsungGalaxyTabA.jpg
Urządzenia mogą się nieznacznie różnić w zależności od dostawy oraz dostępności w danej chwili.

 zł

netto / os.:  
brutto / os.:  

Krok 1

Do kursu zamów:

300 zł
540 zł
899 zł
2550 zł

Krok 2

Kim jesteś:


Beneficjenci środków publicznych proszeni są o kontakt bezpośredni pod nr 801 55 66 32 lub mailowo na info@omec.pl. Przygotujemy dedykowaną ofertę.

Krok 3

Rezerwuj:

T. (+48) 801 55 66 32
F: (+48) 22 207 25 14
E: info@omec.pl

ul. Zeusa 41
01-497 Warszawa

ZNAJDŹ NAS:

Oddział w Krakowie
ul. Św. Filipa 23/1
31-150 Kraków

Oddział we Wrocławiu
ul. Św. Józefa 1-3
50-329 Wrocław

JESTEŚMY NA:

Oferujemy szkolenia akredytowane i egzaminy z zakresu metodyk zarządzania projektami, programami i portfelem, a także zarządzania ryzykiem i uslugami IT. Nasze szkolenia PRINCE2®, MSP®, P3O®, MoP®, M_o_R®, ITIL®, Agile Project Management i Agile Business Analysis są akredytowane przez APM Group Ltd. oraz Peoplecert.

Znaki handlowe:
PRINCE2®, ITIL®, MoP®, M_o_R®, P3O®, MSP®, PRINCE2 Agile® i AgileSHIFT® są zarejestrowanymi znakami handlowymi należącymi do firmy Axelos Limited i używanym za jej zgodą - wszelkie prawa zastrzeżone. The Swirl logo™ jest znakiem handlowym Axelos Ltd. The APMG-International Agile Project Management and Swirl Device logo jest znakiem handlowym APM Group Ltd. The APMG-International Agile Business Analysis and Swirl Device logo jest znakiem handlowym APM Group Ltd. AgilePM, AgileBA, DSDM i Atern są zarejestrowanymi znakami handlowymi Agile Business Consortium Limited w Wielkiej Brytanii. 'PMI', 'PMP', 'CAPM', 'PMBOK' i logo PMI R.E.P. są zarejestrowanymi znakami handlowymi Project Management Institute, Inc. 'Apollo 13 - an ITSM case experience' jest znakiem handlowym Gaming Works B.V. TOGAF® jest zarejestrowanym znakiem handlowym The Open Group. COBIT® 5 jest zarejestrowanym znakiem handlowym ISACA w USA i innych państwach. OpenTRIM® jest zarejestrowanym znakiem handlowym OpenTrim AB. The Praxis Framework™ is a trademark of Praxis Framework Limited. The APMG International Praxis Framework and Swirl Device logo is a trademark of The APM Group Limited and Praxis Framework Ltd, used under permission of The APM Group Limited. All rights reserved