Język: PL, Materiały: PL
28/05/2020 - 29/05/2020
Warszawa
MSP®

Serdecznie zapraszamy na szkolenie z zakresu metodyki zarządzania programami - MSP® Practitioner.

MSP® Practitioner jest szkoleniem, które konsoliduje i uzupełnia wiedzę pozyskaną w trakcie kursu Foundation, tak aby można było przystąpić z powodzeniem do egzaminu MSP Practitioner.

Opis szkolenia

Szkolenie koncentruje się na pełnym zrozumieniu anatomii programu (tematy), Przebiegu Transformacji (procesy), sposobu ustanawiania i utrzymania ładu programu w zgodności z zasadami (pryncypia). Stanowi warsztat przygotowujący do egzaminu MSP Practitioner.

Pierwszy dzień tego wydarzenia to dzień szkoleniowy, natomiast drugiego dnia organizowany jest egzamin. Przed szkoleniem uczestnik otrzymuje zestaw zadań do wykonania, w tym między innymi egzamin przykładowy.

Szkolenie prowadzone jest w języku polskim w oparciu o polskojęzyczny materiał szkoleniowy.

  Zapoznaj się ze szczegółowym opisem szkolenia.

   

  Uczestnikom zapewniamy:

  • akredytowane materiały szkoleniowe;
  • dyplom uczestnictwa dla każdego uczestnika;
  • prowadzenie zajęć i opiekę merytoryczną akredytowanego trenera przez cały czas trwania szkolenia;
  • catering - przerwy kawowe oraz lunch (przy szkoleniach stacjonarnych);
  • możliwość wymiany doświadczeń;
  • miłą atmosferę :)
  • egzamin certyfikujący (o ile zamówiony);
  • międzynarodowy certyfikat, pod warunkiem zdania egzaminu.

   

  Posiadamy oferty specjalne!
  Wpisz poniżej swój adres mailowy i/lub telefon, a chętnie skontaktujemy się z Tobą w tej kwestii.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach marketingu własnych produktów lub usług przez OMEC Sp. z o.o. oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres poczty elektronicznej wysyłanych przez OMEC Sp. z o.o. zgodnie z ustawą o świadczeniu usług elektronicznych.

  Możesz też bezpośrednio skonsultować się z naszymi specjalistami pod nr telefonu 801 55 66 32 lub 22 290 68 10.

  Opcja - dobierz czytnik lub tablet

  Do wszystkich naszych szkoleń otwartych można teraz dokupić urządzenie przenośne. Daje ono możliwość przeglądania dostępnych materiałów w drodze na szkolenie i do domu. Po szkoleniu urządzenie zostaje do Twojego użytku! Dostępne urządzenia:

   

  Kindle Paperwhite
  1504266338_PaGqR8_kindle.jpg
  Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019)
  SamsungGalaxyTabA.jpg
  Urządzenia mogą się nieznacznie różnić w zależności od dostawy oraz dostępności w danej chwili.

   zł

  netto / os.:  
  brutto / os.:  

  Krok 1

  Do kursu zamów:

  300 zł
  300 zł
  540 zł
  899 zł

  Krok 2

  Kim jesteś:


  Beneficjenci środków publicznych proszeni są o kontakt bezpośredni pod nr 801 55 66 32 lub mailowo na info@omec.pl. Przygotujemy dedykowaną ofertę.

  Krok 3

  Rezerwuj:

  T. (+48) 801 55 66 32
  F: (+48) 22 207 25 14
  E: info@omec.pl

  ul. Zeusa 41
  01-497 Warszawa

  ZNAJDŹ NAS:

  Oddział w Krakowie
  ul. Św. Filipa 23/1
  31-150 Kraków

  Oddział we Wrocławiu
  ul. Św. Józefa 1-3
  50-329 Wrocław

  JESTEŚMY NA:

  Oferujemy szkolenia akredytowane i egzaminy z zakresu metodyk zarządzania projektami, programami i portfelem, a także zarządzania ryzykiem i uslugami IT. Nasze szkolenia PRINCE2®, MSP®, P3O®, MoP®, M_o_R®, ITIL®, Agile Project Management i Agile Business Analysis są akredytowane przez APM Group Ltd. oraz Peoplecert.

  Znaki handlowe:
  PRINCE2®, ITIL®, MoP®, M_o_R®, P3O®, MSP®, PRINCE2 Agile® i AgileSHIFT® są zarejestrowanymi znakami handlowymi należącymi do firmy Axelos Limited i używanym za jej zgodą - wszelkie prawa zastrzeżone. The Swirl logo™ jest znakiem handlowym Axelos Ltd. The APMG-International Agile Project Management and Swirl Device logo jest znakiem handlowym APM Group Ltd. The APMG-International Agile Business Analysis and Swirl Device logo jest znakiem handlowym APM Group Ltd. AgilePM, AgileBA, DSDM i Atern są zarejestrowanymi znakami handlowymi Agile Business Consortium Limited w Wielkiej Brytanii. 'PMI', 'PMP', 'CAPM', 'PMBOK' i logo PMI R.E.P. są zarejestrowanymi znakami handlowymi Project Management Institute, Inc. 'Apollo 13 - an ITSM case experience' jest znakiem handlowym Gaming Works B.V. TOGAF® jest zarejestrowanym znakiem handlowym The Open Group. COBIT® 5 jest zarejestrowanym znakiem handlowym ISACA w USA i innych państwach. OpenTRIM® jest zarejestrowanym znakiem handlowym OpenTrim AB. The Praxis Framework™ is a trademark of Praxis Framework Limited. The APMG International Praxis Framework and Swirl Device logo is a trademark of The APM Group Limited and Praxis Framework Ltd, used under permission of The APM Group Limited. All rights reserved