SZCZEGÓLNIE POLECAMY

Język: PL, Materiały: PL
20/10/2019 - 30/06/2020
Wrocław
Agile

Menedżerskie studia podyplomowe - Management 3.0 
+ szkolenie akredytowane Agile PM Foundation
+ symulacja Kinshasa Agile


Czas trwania i liczba godzin:

Semestr zimowy 2019/2020, letni 2019/2020

2 semestry, 160 godz.


Cena:

- 4090 PLN – cena przy zapisach do końca września 2019

- 4490 PLN – cena regularna (obejmuje 160 godzin zajęć, w tym akredytowane szkolenie Agile PM Foundation z grą symulacyjną)

Istnieje możliwość płatności w dwóch ratach (pierwsza – przed pierwszym zjazdem, druga – do końca stycznia 2020). Podanie o rozłożenie płatności na raty należy złożyć w Centrum Kształcenia Ustawicznego wraz z innym dokumentami koniecznymi do zakończenia procesu rejestracji.

Zgłoszenia i zapisy na stronie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu: https://www.podyplomowe.ue.wroc.pl/114,1301,menedzerskie_studia_podyplomowe_management_3_0.html


Egzamin:

Informacja dla osób chętnych do przystąpienia do egzaminu i uzyskania certyfikatu AgilePM Foundation: cena studiów nie obejmuje egzaminu Agile PM Foundation. Opłata za egzamin dokonywana jest na konto instytucji akredytowanej - firmy OMEC (Open Management Education Center). Koszt egzaminu: ok. 820 PLN.


Agile:

W ramach studiów podyplomowych uczestnicy będą uczestniczyć między innymi w zajęciach dotyczących Agile oraz w akredytowanym szkoleniu AgilePM Foundation realizowanych przez OMEC. Zapraszamy!


Program zajęć:

1. Od Management 1.0 do Management 3.0 4 h

2. Podstawy teorii systemów złożonych 4 h

3. Założenia filozofii Agile w zarządzaniu 8 h

4. Akredytowane szkolenie Agile PM Foundation. Gra symulacyjna 16 h

5. Budowanie stylu przywództwa ukierunkowanego na cel 16 h

6. Komunikacja głównym narzędziem menedżera 16 h

7. Wewnętrzna motywacja członków zespołu – jak ją rozpoznać 16 h

8. Nowoczesne wytyczne budowania struktury organizacyjnej 8 h

9. Empowerment jako wartość w kulturze pracy organizacji i zespołu 8 h

10. Coachingowy model prowadzenia i energizowania zespołu 16 h

11. Nowoczesne sposoby rozwoju kompetencji jednostek i zespołu 16 h

12. Idea ciągłego doskonalenia w praktyce zarządzania. Stymulowanie innowacyjności 16 h

13. Radzenie sobie z trudnościami i trening uważności menedżera 8 h

14. Egzamin końcowy 8 h

Razem 160 h


Więcej informacji i zapisy: Posiadamy oferty specjalne!
Wpisz poniżej swój adres mailowy i/lub telefon, a chętnie skontaktujemy się z Tobą w tej kwestii.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach marketingu własnych produktów lub usług przez OMEC Sp. z o.o. oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres poczty elektronicznej wysyłanych przez OMEC Sp. z o.o. zgodnie z ustawą o świadczeniu usług elektronicznych.

Możesz też bezpośrednio skonsultować się z naszymi specjalistami pod nr telefonu 801 55 66 32 lub 22 290 68 10.

Opcja - dobierz czytnik lub tablet

Do wszystkich naszych szkoleń otwartych można teraz dokupić urządzenie przenośne. Daje ono możliwość przeglądania dostępnych materiałów w drodze na szkolenie i do domu. Po szkoleniu urządzenie zostaje do Twojego użytku! Dostępne urządzenia:

 

Kindle Paperwhite
1504266338_PaGqR8_kindle.jpg
Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019)
SamsungGalaxyTabA.jpg
Urządzenia mogą się nieznacznie różnić w zależności od dostawy oraz dostępności w danej chwili.

 zł

netto / os.:  
brutto / os.:  

Krok 1

Do kursu zamów:

Krok 2

Kim jesteś:


Beneficjenci środków publicznych proszeni są o kontakt bezpośredni pod nr 801 55 66 32 lub mailowo na info@omec.pl. Przygotujemy dedykowaną ofertę.

Krok 3

Rezerwuj:

T. (+48) 801 55 66 32
F: (+48) 22 207 25 14
E: info@omec.pl

ul. Zeusa 41
01-497 Warszawa

ZNAJDŹ NAS:

Oddział w Krakowie
ul. Św. Filipa 23/1
31-150 Kraków

Oddział we Wrocławiu
ul. Św. Józefa 1-3
50-329 Wrocław

JESTEŚMY NA:

Oferujemy szkolenia akredytowane i egzaminy z zakresu metodyk zarządzania projektami, programami i portfelem, a także zarządzania ryzykiem i uslugami IT. Nasze szkolenia PRINCE2®, MSP®, P3O®, MoP®, M_o_R®, ITIL®, Agile Project Management i Agile Business Analysis są akredytowane przez APM Group Ltd. oraz Peoplecert.

Znaki handlowe:
PRINCE2®, ITIL®, MoP®, M_o_R®, P3O®, MSP®, PRINCE2 Agile® i AgileSHIFT® są zarejestrowanymi znakami handlowymi należącymi do firmy Axelos Limited i używanym za jej zgodą - wszelkie prawa zastrzeżone. The Swirl logo™ jest znakiem handlowym Axelos Ltd. The APMG-International Agile Project Management and Swirl Device logo jest znakiem handlowym APM Group Ltd. The APMG-International Agile Business Analysis and Swirl Device logo jest znakiem handlowym APM Group Ltd. AgilePM, AgileBA, DSDM i Atern są zarejestrowanymi znakami handlowymi Agile Business Consortium Limited w Wielkiej Brytanii. 'PMI', 'PMP', 'CAPM', 'PMBOK' i logo PMI R.E.P. są zarejestrowanymi znakami handlowymi Project Management Institute, Inc. 'Apollo 13 - an ITSM case experience' jest znakiem handlowym Gaming Works B.V. TOGAF® jest zarejestrowanym znakiem handlowym The Open Group. COBIT® 5 jest zarejestrowanym znakiem handlowym ISACA w USA i innych państwach. OpenTRIM® jest zarejestrowanym znakiem handlowym OpenTrim AB. The Praxis Framework™ is a trademark of Praxis Framework Limited. The APMG International Praxis Framework and Swirl Device logo is a trademark of The APM Group Limited and Praxis Framework Ltd, used under permission of The APM Group Limited. All rights reserved