NOWA NIŻSZA CENA, GWARANTOWANE

Język: PL, Materiały: EN
12/09/2019 - 15/09/2019
Wrocław
ITIL v3
Zapraszamy na końcowe szkolenie na poziomie Intermediate, niezbędne do uzyskania tytułu ITIL Expert. Jest to Managing Across the LIfecycle (MALC).

Szkolenie jest zakończone stosownym egzaminem, dającym ostatnie 5 punktów na ścieżce ITIL Expert.

Aby uzyskać tytuł ITIL Expert, należy zebrać 22 punkty, przy czym 2 punkty z egzaminu ITIL Foundation, 5 punktów z MALC, a pozostałe z dowolnych szkoleń Intermediate i/lub Practitioner. 

Skorzystaj z obniżki cenowej:

Poprzednio 4800 zł netto.

Teraz tylko  3900 zł netto za pakiet "szkolenie z egzaminem"!

Sprawdź też dodatkowe rabaty i korzyści w naszej specjalnej promocji.


Opis szkolenia

Szkolenie ITIL® Intermediate – Managing Across the Lifecycle (MALC) jest ostatnim etapem prowadzącym do uzyskania certyfikatu ITIL Expert. W trakcie tego szkolenia uczestnik zdobywa praktyczne umiejętności wykorzystania wiedzy z całego zakresu publikacji ITIL. Szkolenie prowadzone jest głównie w oparciu o praktyczne ćwiczenia.

Szkolenie kończy się formalnym egzaminem ITIL® Intermediate: Managing Across the Lifecycle.

Zapoznaj się z pełnym opisem szkolenia.


Szkolenie akredytowane PEOPLECERT, prowadzone w języku polskim na anglojęzycznych materiałach szkoleniowych. Egzamin jest również w języku angielskim, organizowany pod koniec ostatniego dnia szkolenia.

Uczestnikom zapewniamy:

  • akredytowane materiały szkoleniowe;
  • dyplom uczestnictwa dla każdego uczestnika;
  • prowadzenie zajęć i opiekę merytoryczną akredytowanego trenera przez cały czas trwania szkolenia;
  • catering - przerwy kawowe oraz lunch;
  • możliwość wymiany doświadczeń;
  • miłą atmosferę :)
  • egzamin certyfikujący (o ile zamówiony);
  • międzynarodowy certyfikat, pod warunkiem zdania egzaminu.


Do większości naszych szkoleń można uzyskać dofinansowanie, zarówno dla osób prywatnych jak i firm (dotyczy szkoleń realizowanych w Polsce.
Pozostaw nam swój adres mailowy i/lub telefon, a chętnie skontaktujemy się z Tobą w tej kwestii.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach marketingu własnych produktów lub usług przez OMEC Sp. z o.o. oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres poczty elektronicznej wysyłanych przez OMEC Sp. z o.o. zgodnie z ustawą o świadczeniu usług elektronicznych.

Możesz też bezpośrednio skonsultować się z naszą specjalistką w kwestii dofinansowań.

Małgorzata Januszkiewicz
Małgorzata Januszkiewicz

malgorzata.januszkiewicz@omec.pl
tel. (+48) 509 631 211

Opcja - dobierz czytnik lub tablet

Do wszystkich naszych szkoleń otwartych można teraz dokupić urządzenie przenośne. Daje ono możliwość przeglądania dostępnych materiałów w drodze na szkolenie i do domu. Po szkoleniu urządzenie zostaje do Twojego użytku! Dostępne urządzenia:

 

Kindle Paperwhite
1504266338_PaGqR8_kindle.jpg
Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019)
SamsungGalaxyTabA.jpg
Urządzenia mogą się nieznacznie różnić w zależności od dostawy oraz dostępności w danej chwili.

 zł

netto / os.:  
brutto / os.:  

Krok 1

Do kursu zamów:

1000 zł
160 zł
540 zł
899 zł

Krok 2

Kim jesteś:


Beneficjenci środków publicznych proszeni są o kontakt bezpośredni pod nr 801 55 66 32 lub mailowo na info@omec.pl. Przygotujemy dedykowaną ofertę.

Krok 3

Rezerwuj:

T. (+48) 801 55 66 32
F: (+48) 22 207 25 14
E: info@omec.pl

ul. Zeusa 41
01-497 Warszawa

ZNAJDŹ NAS:

Oddział w Krakowie
ul. Św. Filipa 23/1
31-150 Kraków

Oddział we Wrocławiu
ul. Św. Józefa 1-3
50-329 Wrocław

JESTEŚMY NA:

Oferujemy szkolenia akredytowane i egzaminy z zakresu metodyk zarządzania projektami, programami i portfelem, a także zarządzania ryzykiem i uslugami IT. Nasze szkolenia PRINCE2®, MSP®, P3O®, MoP®, M_o_R®, ITIL®, Agile Project Management i Agile Business Analysis są akredytowane przez APM Group Ltd. oraz Peoplecert.

Znaki handlowe:
PRINCE2®, ITIL®, MoP®, M_o_R®, P3O®, MSP®, PRINCE2 Agile® i AgileSHIFT® są zarejestrowanymi znakami handlowymi należącymi do firmy Axelos Limited i używanym za jej zgodą - wszelkie prawa zastrzeżone. The Swirl logo™ jest znakiem handlowym Axelos Ltd. The APMG-International Agile Project Management and Swirl Device logo jest znakiem handlowym APM Group Ltd. The APMG-International Agile Business Analysis and Swirl Device logo jest znakiem handlowym APM Group Ltd. AgilePM, AgileBA, DSDM i Atern są zarejestrowanymi znakami handlowymi Agile Business Consortium Limited w Wielkiej Brytanii. 'PMI', 'PMP', 'CAPM', 'PMBOK' i logo PMI R.E.P. są zarejestrowanymi znakami handlowymi Project Management Institute, Inc. 'Apollo 13 - an ITSM case experience' jest znakiem handlowym Gaming Works B.V. TOGAF jest zarejestrowanym znakiem handlowym The Open Group. COBIT® 5 jest zarejestrowanym znakiem handlowym ISACA w USA i innych państwach. OpenTRIM® jest zarejestrowanym znakiem handlowym OpenTrim AB. The Praxis Framework™ is a trademark of Praxis Framework Limited. The APMG International Praxis Framework and Swirl Device logo is a trademark of The APM Group Limited and Praxis Framework Ltd, used under permission of The APM Group Limited. All rights reserved