Kim jesteśmy

OMEC tworzy grupa doświadczonych ekspertów - trenerów i konsultantów, specjalizujących się w zagadnieniach zarządzania przedsiębiorstwami, a w szczególności przedsięwzięciami projektowymi.

Nasza misja

Naszą misją jest świadczyć najwyższej jakości usługi edukacyjne i doradcze firmom z sektora prywatnego, administracji publicznej i samodzielnym kierownikom projektów. Celem tych działań jest poprawa kultury organizacyjnej w tych jednostkach, co wprost przekłada się na efektywność pracy i jakość uzyskiwanych rezultatów.


Zakres usług

We współpracy z partnerami oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę przedsiębiorstw: analiza potrzeb szkoleniowych, planowanie ścieżek rozwoju pracowników, szkolenia akredytowane i autorskie, certyfikację, wdrażanie metodyk zarządzania projektami i wsparcie powdrożeniowe obejmujące m.in. coaching dla menedżerów i kluczowych pracowników.


Nasza kadra

Nasi trenerzy i konsultanci są praktykami. Przygotowując szkolenia i opinie bazują na swoim doświadczeniu wyniesionym z prawdziwych projektów, zarówno biznesowych jak i technologicznych. Czerpiemy również z uznanych metodyk i standardów zarządzania, m.in. metodyki zarządzania projektami PRINCE2®, standardu Project Management Institute (PMI)® oraz wytycznych kompetencji IPMA. Nie są nam też obce zagadnienia zarządzania programami, ryzykiem i jakością, a także zarządzania usługami IT.


 

Większość naszych szkoleń jest akredytowanych przez Instytuty Egzaminacyjne - organizacje udzielające akredytacji firmom szkoleniowym i konsultingowym.

 

APMG International Logo       peoplecert

 

 

 

Mamy status Registered Education Provider nadawany przez Project Management Institute, Inc. Oznacza to, że nasze szkolenia spełniają wymagania jakościowe stawiane przez PMI oraz można za nie uzyskać punkty PDU.

 

REP_rev

  

 

OMEC jako pierwsza polska Akredytowana Organizacja Szkoleniowa, został członkiem ASPECT (ang. Association for the Promotion of Excellence in Consultancy and Training) - stowarzyszenia na rzecz jakości szkoleń i doradztwa. ASPECT zrzesza tych członków, którzy godzą się przestrzegać odpowiednio wysokich standardów jakościowych wobec klientów i uczestników szkoleń. ASPECT chce również pomóc klientom we właściwym określeniu wymagań w stosunku do dostawcy szkoleń.

 

Dowiedz się więcej o ASPECT 

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ:

T. (+48) 801 55 66 32
F: (+48) 22 207 25 14
E: info@omec.pl

ul. Zeusa 41
01-497 Warszawa

ZNAJDŹ NAS:

Oddział w Krakowie
ul. Św. Filipa 23/1
31-150 Kraków

Oddział we Wrocławiu
ul. Św. Józefa 1-3
50-329 Wrocław

JESTEŚMY NA:

Facebook

Twitter

Linkedln