Kim jesteśmy

OMEC tworzy grupa doświadczonych ekspertów - trenerów i konsultantów, specjalizujących się w zagadnieniach zarządzania przedsiębiorstwami, a w szczególności przedsięwzięciami projektowymi.

Nasza misja

Naszą misją jest świadczyć najwyższej jakości usługi edukacyjne i doradcze firmom z sektora prywatnego, administracji publicznej i samodzielnym kierownikom projektów. Celem tych działań jest poprawa kultury organizacyjnej w tych jednostkach, co wprost przekłada się na efektywność pracy i jakość uzyskiwanych rezultatów.


Zakres usług

We współpracy z partnerami oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę przedsiębiorstw: analiza potrzeb szkoleniowych, planowanie ścieżek rozwoju pracowników, szkolenia akredytowane i autorskie, certyfikację, wdrażanie metodyk zarządzania projektami i wsparcie powdrożeniowe obejmujące m.in. coaching dla menedżerów i kluczowych pracowników.


Nasza kadra

Nasi trenerzy i konsultanci są praktykami. Przygotowując szkolenia i opinie bazują na swoim doświadczeniu wyniesionym z prawdziwych projektów, zarówno biznesowych jak i technologicznych. Czerpiemy również z uznanych metodyk i standardów zarządzania, m.in. metodyki zarządzania projektami PRINCE2®, standardu Project Management Institute (PMI)® oraz wytycznych kompetencji IPMA. Nie są nam też obce zagadnienia zarządzania programami, ryzykiem i jakością, a także zarządzania usługami IT.


 

Większość naszych szkoleń jest akredytowanych przez Instytuty Egzaminacyjne - organizacje udzielające akredytacji firmom szkoleniowym i konsultingowym.

 

APMG International Logo       peoplecert

 

 

 

OMEC jako pierwsza polska Akredytowana Organizacja Szkoleniowa, został członkiem ASPECT (ang. Association for the Promotion of Excellence in Consultancy and Training) - stowarzyszenia na rzecz jakości szkoleń i doradztwa. ASPECT zrzesza tych członków, którzy godzą się przestrzegać odpowiednio wysokich standardów jakościowych wobec klientów i uczestników szkoleń. ASPECT chce również pomóc klientom we właściwym określeniu wymagań w stosunku do dostawcy szkoleń.

 

Dowiedz się więcej o ASPECT 

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ:

T. (+48) 801 55 66 32
F: (+48) 22 207 25 14
E: info@omec.pl

ul. Zeusa 41
01-497 Warszawa

ZNAJDŹ NAS:

Oddział w Krakowie
ul. Św. Filipa 23/1
31-150 Kraków

Oddział we Wrocławiu
ul. Św. Józefa 1-3
50-329 Wrocław

JESTEŚMY NA:

Facebook

Twitter

Linkedln