pl
22/08/2015
OMEC

Szybciej, taniej, pewniej! Jak podnieść efektywność przedsięwzięć

Bardzo dziękujemy wszystkim Uczestnikom seminarium prowadzonego przez OMEC w siedzibie Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.
Spotkanie spełniło wszelkie oczekiwania, a Państwa pozytywne opinie bardzo nas cieszą. Mamy nadzieję, że pogłębiliśmy posiadaną przez Uczestników wiedzę na temat Zarządzania Projektami i zachęciliśmy do dalszej edukacji w tej dziedzinie.

TEMATEM  SEMINARIUM BYŁY:

1. Podstawy podejścia projektowego – najistotniejsze informacje o pracy projektowej i charakterystyka przedsięwzięć projektowych, pozwalająca lepiej rozumieć na czym polegają i jak się z nimi obchodzić w sposób efektywny, również jak nimi efektywnie zarządzać z punktu widzenia szefów organizacji.

2. Dobre praktyki zarządzania projektami – stanowiące kompendium wiedzy i umiejętności. Zbiory Dobrych Praktyk zawierają szczegółowe praktyczne porady i wskazówki dla kierownika projektu dotyczące wykonywanych przez niego działań oraz użytych technik.

3. Metodyki zarządzania projektami – podające gotowe, sprawdzone w wielu przedsięwzięciach, procedury działania. Metodyki ułatwiają organizowanie, planowanie i realizację projektów oraz pomagają dostosować procesy biznesowe w przedsiębiorstwie w taki sposób, aby wspierały one realizowanie projektów.

4. Narzędzia – usprawniające realizację najistotniejszych czynności kierujących projektami. Dobrze dobrane i poznane narzędzia pozwalają w efektywny sposób pracować z tabelami, raportami, harmonogramem i wszelkimi innymi dokumentami, jak również pozwalają poprawić  komunikację w zespole projektowym.

Seminarium poprowadziła Jolanta Łabędzka-Benisz.

WRÓĆ

Najnowsze:

Techniki i narzędzia przydatne w zarządzaniu projektami
ZOBACZ WIĘCEJ
Dwóch kierowników projektu?
ZOBACZ WIĘCEJ
Czy PMO jest nam potrzebne?
ZOBACZ WIĘCEJ
Jak przekonać szefa, że zarządzanie projektami jest przydatne?
ZOBACZ WIĘCEJ