Konsultacje online

Dowiedz się
więcej!

2020-03-10 12:32:06   OMEC

 

 

Drodzy Klienci,

Aktualna sytuacja, związana z pandemią koronawirusa, wymaga od nas ograniczenia kontaktów bezpośrednich oraz dostosowania się do nowych okoliczności. Ponieważ zawsze podchodzimy do naszych działań z rozsądkiem, mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo Klientów, postanowiliśmy większość oferowanych przez nas szkoleń udostępnić także w formule online.

 

Już teraz umożliwiamy Wam przetestowanie szkoleń online w OMEC! 

Zapraszamy na bezpłatny sampling szkolenia online - 29 i 30 kwietnia o godzinie 11! 

Zapisy oraz szczegółowe informacje: (+48) 801 55 66 32; info@omec.pl

 

Dzięki temu w dalszym ciągu możecie wziąć udział w pełnowartościowym szkoleniu, korzystając z własnego komputera oraz domowej sieci. Czas kwarantanny i ograniczonych spotkań nie musi oznaczać rezygnacji z aktywności szkoleniowych!

Szkolenia realizowane przez nas w trybie online są oczywiście szkoleniami akredytowanymi. Ich zawartość i sposób prowadzenia nie różni się zasadniczo od tych realizowanych stacjonarnie, z tą różnicą że zamiast z sali szkoleniowej korzystamy z oprogramowania do wideokonferencji. Osią szkolenia pozostaje prezentacja prowadzona przez trenera, dyskusje na żywo, a także ćwiczenia, analiza przypadków i rozwiązywanie testów próbnych.

Aktualny terminarz szkoleń online: Kalendarz szkoleń zdalnych

Egzaminy certyfikacyjne, dotąd przeprowadzane najczęściej w salach szkoleniowych, także dostępne są online – poprzez strony organizacji certyfikujących.

W zależności od bieżącej sytuacji epidemiologczinej będziemy uruchamiać szkolenia online w dwóch wariantach:

  • w pełni zdalne, gdzie nie ma sali szkoleniowej, a wszyscy uczestnicy oraz trener komunikują się ze sobą przez Internet,

  • szkolenia mieszane, gdzie część uczestników uczestniczy w kursie stacjonarnie (w sali szkoleniowej), a pozostała część dołącza do niego online.

Oprogramowanie, którego używamy do prowadzenia szkoleń online, zostało przez nas wielokrotnie sprawdzone i działa niezależnie od systemu operacyjnego uczestników (Windows, Mac, Linux).

Jesteśmy gotowi do tego, by w dalszym ciągu przekazywać wiedzę oraz zapewniać maksimum naszego zaangażowania!

W przypadku dodatkowych pytań - chętnie służymy radą.

 

Z poważaniem,

Piotr Bogobowicz

Dyrektor programowy
Członek Zarządu

OMEC sp. z o.o.

 

 

Serdecznie zachęcamy do korzystania ze szkoleń online!

W razie wszelkich pytań kontaktujcie się z nami telefonicznie (801 55 66 32) lub mailowo (info@omec.pl).

 


Powrót

T. (+48) 801 55 66 32
F: (+48) 22 207 25 14
E: info@omec.pl

ul. Zeusa 41
01-497 Warszawa

ZNAJDŹ NAS:

Oddział w Krakowie
ul. Św. Filipa 23/1
31-150 Kraków

Oddział we Wrocławiu
ul. Św. Józefa 1-3
50-329 Wrocław

JESTEŚMY NA:

Oferujemy szkolenia akredytowane i egzaminy z zakresu metodyk zarządzania projektami, programami i portfelem, a także zarządzania ryzykiem i uslugami IT. Nasze szkolenia PRINCE2®, MSP®, P3O®, MoP®, M_o_R®, ITIL®, Agile Project Management i Agile Business Analysis są akredytowane przez APM Group Ltd. oraz Peoplecert.

Znaki handlowe:
PRINCE2®, ITIL®, MoP®, M_o_R®, P3O®, MSP®, PRINCE2 Agile® i AgileSHIFT® są zarejestrowanymi znakami handlowymi należącymi do firmy Axelos Limited i używanym za jej zgodą - wszelkie prawa zastrzeżone. The Swirl logo™ jest znakiem handlowym Axelos Ltd. The APMG-International Agile Project Management and Swirl Device logo jest znakiem handlowym APM Group Ltd. The APMG-International Agile Business Analysis and Swirl Device logo jest znakiem handlowym APM Group Ltd. AgilePM, AgileBA, DSDM i Atern są zarejestrowanymi znakami handlowymi Agile Business Consortium Limited w Wielkiej Brytanii. 'PMI', 'PMP', 'CAPM', 'PMBOK' i logo PMI R.E.P. są zarejestrowanymi znakami handlowymi Project Management Institute, Inc. 'Apollo 13 - an ITSM case experience' jest znakiem handlowym Gaming Works B.V. TOGAF® jest zarejestrowanym znakiem handlowym The Open Group. COBIT® 5 jest zarejestrowanym znakiem handlowym ISACA w USA i innych państwach. OpenTRIM® jest zarejestrowanym znakiem handlowym OpenTrim AB. The Praxis Framework™ is a trademark of Praxis Framework Limited. The APMG International Praxis Framework and Swirl Device logo is a trademark of The APM Group Limited and Praxis Framework Ltd, used under permission of The APM Group Limited. All rights reserved