pl
31/08/2018
OMEC

Szkolenia ELASTYCZNE – prawie indywidualne podejście do uczestnika

Większość naszych szkoleń dostępna jest w formie całkowicie zdalnej już od 5 lat, przy zachowaniu pełnej interakcji z trenerem, z możliwością dyskusji oraz realizacji całego materiału.

Ale rozmawiając z Wami TERAZ i słuchając Waszych potrzeb, na bieżąco wyciągamy wnioski. Właśnie dlatego proponujemy szkolenia dopasowujące się do Was!

Chociaż może to brzmieć mało prawdopodobnie, zapewniamy że jest możliwe!

Dzięki połączeniu interaktywnych metod z doświadczeniem i pełnym zaangażowaniem trenerów, jesteśmy w stanie przekazywać Wam nowe umiejętności oraz wiedzę w sposób ukierunkowany i uzupełniający te obszary, które sprawiają Wam największą trudność.

Rozszerzyliśmy sposób komunikacji z Wami o elektroniczne pytania egzaminacyjne, dzięki którym:

Jesteśmy więc w stanie elastycznie dopasowywać program danego szkolenia z dnia na dzień, w zależności od zaawansowania i wiedzy uczestników. Jednocześnie przygotowanie Was do egzaminu certyfikacyjnego staje się jeszcze bardziej efektywne.

Nowe podejście zdecydowaliśmy się wprowadzić zarówno dla szkoleń otwartych, jak i zamkniętych. Zależy nam, by nowe możliwości stały się udziałem wszystkich naszych Klientów.

W tej chwili chcemy szczególnie polecić Waszej uwadze dwa szkolenia, które odbywają się z wykorzystaniem dodatkowych narzędzi:

Zachęcamy Was do zapoznania się ze szczegółowymi opisami szkoleń, a w razie wszelkich pytań służymy pomocą!

WRÓĆ

Najnowsze:

Techniki i narzędzia przydatne w zarządzaniu projektami
ZOBACZ WIĘCEJ
Dwóch kierowników projektu?
ZOBACZ WIĘCEJ
Czy PMO jest nam potrzebne?
ZOBACZ WIĘCEJ
Jak przekonać szefa, że zarządzanie projektami jest przydatne?
ZOBACZ WIĘCEJ