Konsultacje online

Dowiedz się
więcej!

2020-04-14 10:11:06   OMEC

 

Większość naszych szkoleń dostępna jest w formie całkowicie zdalnej już od 5 lat, przy zachowaniu pełnej interakcji z trenerem, z możliwością dyskusji oraz realizacji całego materiału.

Ale rozmawiając z Wami TERAZ i słuchając Waszych potrzeb, na bieżąco wyciągamy wnioski. Właśnie dlatego proponujemy szkolenia dopasowujące się do Was!

Chociaż może to brzmieć mało prawdopodobnie, zapewniamy że jest możliwe!

Dzięki połączeniu interaktywnych metod z doświadczeniem i pełnym zaangażowaniem trenerów, jesteśmy w stanie przekazywać Wam nowe umiejętności oraz wiedzę w sposób ukierunkowany i uzupełniający te obszary, które sprawiają Wam największą trudność.

Rozszerzyliśmy sposób komunikacji z Wami o elektroniczne pytania egzaminacyjne, dzięki którym:

  • zyskujecie wygodę, wypełniając je wtedy, gdy macie chwilę wolnego czasu, na dowolnym urządzeniu z przeglądarką (również na urządzeniach mobilnych),
  • my otrzymujemy informacje o tym, na które zagadnienia metodyk należy położyć szczególny nacisk podczas sesji z trenerem, co jest dla Was niejasne i gdzie pojawiają się wątpliwości.

Jesteśmy więc w stanie elastycznie dopasowywać program danego szkolenia z dnia na dzień, w zależności od zaawansowania i wiedzy uczestników. Jednocześnie przygotowanie Was do egzaminu certyfikacyjnego staje się jeszcze bardziej efektywne.

Nowe podejście zdecydowaliśmy się wprowadzić zarówno dla szkoleń otwartych, jak i zamkniętych. Zależy nam, by nowe możliwości stały się udziałem wszystkich naszych Klientów.

W tej chwili chcemy szczególnie polecić Waszej uwadze dwa szkolenia, które odbywają się z wykorzystaniem dodatkowych narzędzi:

Zachęcamy Was do zapoznania się ze szczegółowymi opisami szkoleń, a w razie wszelkich pytań służymy pomocą!


Powrót

T. (+48) 801 55 66 32
F: (+48) 22 207 25 14
E: info@omec.pl

ul. Zeusa 41
01-497 Warszawa

ZNAJDŹ NAS:

Oddział w Krakowie
ul. Św. Filipa 23/1
31-150 Kraków

Oddział we Wrocławiu
ul. Św. Józefa 1-3
50-329 Wrocław

JESTEŚMY NA:

Oferujemy szkolenia akredytowane i egzaminy z zakresu metodyk zarządzania projektami, programami i portfelem, a także zarządzania ryzykiem i uslugami IT. Nasze szkolenia PRINCE2®, MSP®, P3O®, MoP®, M_o_R®, ITIL®, Agile Project Management i Agile Business Analysis są akredytowane przez APM Group Ltd. oraz Peoplecert.

Znaki handlowe:
PRINCE2®, ITIL®, MoP®, M_o_R®, P3O®, MSP®, PRINCE2 Agile® i AgileSHIFT® są zarejestrowanymi znakami handlowymi należącymi do firmy Axelos Limited i używanym za jej zgodą - wszelkie prawa zastrzeżone. The Swirl logo™ jest znakiem handlowym Axelos Ltd. The APMG-International Agile Project Management and Swirl Device logo jest znakiem handlowym APM Group Ltd. The APMG-International Agile Business Analysis and Swirl Device logo jest znakiem handlowym APM Group Ltd. AgilePM, AgileBA, DSDM i Atern są zarejestrowanymi znakami handlowymi Agile Business Consortium Limited w Wielkiej Brytanii. 'PMI', 'PMP', 'CAPM', 'PMBOK' i logo PMI R.E.P. są zarejestrowanymi znakami handlowymi Project Management Institute, Inc. 'Apollo 13 - an ITSM case experience' jest znakiem handlowym Gaming Works B.V. TOGAF® jest zarejestrowanym znakiem handlowym The Open Group. COBIT® 5 jest zarejestrowanym znakiem handlowym ISACA w USA i innych państwach. OpenTRIM® jest zarejestrowanym znakiem handlowym OpenTrim AB. The Praxis Framework™ is a trademark of Praxis Framework Limited. The APMG International Praxis Framework and Swirl Device logo is a trademark of The APM Group Limited and Praxis Framework Ltd, used under permission of The APM Group Limited. All rights reserved